سخنگوی کمیسیون بهداشت خبر داد:
تصویب ساخت بیمارستان 500تختخوابی در جنوب سیستان و بلوچستان
19 اسفند 1395 ساعت: 20:12نماینده مردم شهرستان های ایرانشهر، سرباز و دلگان در مجلس گفت: تصویب ساخت بیمارستان 500 تختخوابی در شهرستان ایرانشهر، عیدی از جنس سلامت به مردم جنوب سیستان وبلوچستان است.
به گزارش سپیدآنلاین به نقل از ایرنا، محمدنعیم امینی‌فرد با اعلام این خبر گفت: بیمارستان درمانی، آموزشی و تحقیقاتی 500 تختخوابی ایرانشهر که از مطالبات دیرینه مردم جنوب استان است، روز گذشته در نشست کمیسیون ماده 23 الحاقی سازمان برنامه و بودجه تصویب شد و عملیات ساخت آن بزودی آغاز می شود.
وی افزود: برای ساخت این بیمارستان به عنوان بزرگترین بیمارستان جنوب شرق کشور 2 هزار میلیارد ریال (200 میلیارد تومان) پیش بینی شده اس. همچنین این پروژه در مدت چهار سال احداث ، تجهیز و بهره برداری خواهد شد. امینی‌فرد افزود: این بیمارستان بزرگترین پروژه درمانی استان است که می تواند شهرستان ایرانشهر را به قطب درمانی منطقه تبدیل کند.
نماینده مردم شهرستان های ایرانشهر، سرباز و دلگان در مجلس اظهار داشت: با بهره برداری از این بیمارستان زمینه اشتغال حدود هزار نفر فراهم می شود.
سیستان وبلوچستان در حوزه بهداشت و درمان به سه بخش تقسیم شده که شهرستان های شمالی شامل زابل، هیرمند، زهک، هامون و نیمروز زیرپوشش دانشگاه علوم پزشکی زابل و شهرستان های زاهدان، میرجاوه، خاش، سراوان، سیب و سوران، مهرستان، چابهار و کنارک زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی زاهدان و شهرستان های ایرانشهر، سرباز، نیکشهر، دلگان، فنوج و قصرقند زیر پوشش دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر قرار دارند.
برچسب ها
دیدگاه کاربران
نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی‌شود کد امنیتی :      

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو