بهره‌برداری از 20تخت روانپزشکی در سیستان و بلوچستان
25 دی 1395 ساعت: 15:1020تخت روانپزشکی در شمال سیستان و بلوچستان به بهره برداری رسید
به گزاش سپیدآنلاین به نقل از ایرنا، مسئول روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زابل با اعلام این خبر اظهار داشت: این تعداد تخت در قالب هزار تخت روانپزشکی همزمان با سراسر کشور با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در اهواز از طریق ویدیو کنفرانس به بهره برداری رسید.
محمود فرخ زاد افزود: این 20تخت در راستای طرح تحول سلامت در بیمارستان های امیرالمومنین(ع) زابل و سید الشهدا زهک افتتاح شد.
وی تصریح کرد: در محدوده دانشگاه علوم پزشکی زابل با پنج شهرستان زابل، زهک، هیرمند، هامون و نیمروز قبل از راه اندازی این تخت ها 15 تخت روانپزشکی وجود داشت که با افتتاح تخت های جدید به 35 تخت ارتقا یافت.
گفتنی است استان سیستان و بلوچستان در حوزه بهداشت و درمان به سه بخش تقسیم شده که شهرستان‌های شمالی استان شامل زابل، هیرمند، زهک، هامون و نیمروز زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی زابل و شهرستانهای زاهدان، میرجاوه، خاش، سراوان، سیب و سوران، مهرستان، چابهار و کنارک زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی زاهدان و شهرستانهای ایرانشهر، سرباز، نیک‌شهر، دلگان، فنوج و قصرقند تحت پوشش دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر قرار دارند.
برچسب ها
دیدگاه کاربران
نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی‌شود کد امنیتی :      

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو