برگزاری ۳۰۰مناقصه تامین تجهیزات بیمارستانی
23 فروردین 1395 ساعت: 14:1رئیس هیئت امنای صرفه‌جویی ارزی معالجه بیماران، از برگزاری ۳۰۰مناقصه تامین تجهیزات مورد نیاز بیمارستان‌های جدید الاحداث و باز تجهیز بیمارستان‌های موجود خبر داد.
به گزارش سپیدآنلاین به نقل از مهر، اولین جلسه اعضای هیات امنای صرفه‌جویی ارزی در معالجه بیماران و هلدینگ سلامت آواپزشک و مدیران شرکت‌های تابعه در سال جدید با حضور سیدحسن هاشمی، وزیر بهداشت برگزار شد.
در ابتدای این نشست سیدعباس حسنی، رئیس هیئت امنای صرفه‌جویی ارزی در معالجه بیماران، تشکیل هلدینگ سلامت آوا پزشک را یکی از بزرگترین اقدامات هیئت امنا در راستای عمل به منویات مقام وزارت در جهت تحقق اهداف و وظایف هیئت امنا برای توسعه کمی و کیفی خدمات نظام سلامت برشمرد.
حسنی ابراز امیدواری کرد که برگزاری چنین جلساتی منجر به توسعه فعالیت های بازرگانی خواهد شد که این فعالیت‌ها می‌تواند بخشی از مشکلات نظام سلامت را حل و در عین حال منابع خارج از دولت را برای حوزه سلامت جذب کند.
وی با اشاره به برگزاری حدود ۲۵۰ الی۳۰۰مناقصه برای تامین تجهیزات مورد نیاز بیمارستان‌های جدیدالاحداث و باز تجهیز بیمارستان‌های موجود، گفت: «تامین اقلام مرتبط با هتلینگ در راستای اجرای برنامه تحول نظام سلامت و خرید بیش از هزار میلیارد تومان تجهیزات سرمایه‌ای، ازجمله این اقدامات بوده است.»
حسنی ادامه داد: «کنترل و اصلاح ساختاری صورت گرفته در مجموعه هیئت امنای ارزی در معالجه بیماران با درنظر گرفتن ساز و کارهای حقوقی مرتبط و ظرفیت‌سازی‌های شکل گرفته در این مجموعه از مهم‌ترین اقدامات انجام شده در دوره جدید فعالیت هیئت امنا بوده است.»
دیدگاه کاربران
نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی‌شود کد امنیتی :      

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو