در نهمین آیین پویش ره سلامت و با حضور وزیر بهداشت
66 پروژه بهداشتی و درمانی استان کرمانشاه به طور همزمان افتتاح شد
20 آبان 1399 ساعت: 10:8همزمان با سالگرد زلزله استان کرمانشاه و در نهمین آیین پویش ره سلامت با حضور وزیر بهداشت، 66 پروژه بهداشتی و درمانی استان کرمانشاه به طور همزمان افتتاح شد.
به گزارش سپید، سعید نمکی در این مراسم گفت: «امروز آمدیم هم سالروز زلزله کرمانشاه را پاس بداریم و یاد کنیم از عزیزان بر باد رفته در یاد مانده و هم اینکه به روح و بازماندگان آنها این پیغام را بفرستیم که ایران سربلند، با هیچ بلا و آفتی از پا نخواهد نشست. هم آنچه تخریب شد را می‌سازد و هم اینکه فراوان‌تر از آنچه که باید، توسعه را ادامه می‌دهد اگرچه در روزهای سخت و بسیار تلخ تحریم‌های ظالمانه باشد.»

برای ساخت، تجهیز و راه اندازی این پروژه‌ها حدود 209 میلیارد تومان هزینه شده و با بهره‌برداری از آن‌ها حدود 21 هزار و 500 متر مربع فضای بهداشتی و درمانی به زیرساخت‌های حوزه سلامت در استان کرمانشاه افزوده می‌شود.

مرکز فوق تخصصی آنژیوگرافی، اینترنشنال رادیولوژی مجتمع بیمارستانی امام رضا(ع) کرمانشاه، ساختمان جدید معاونت غذا و دارو، ‌بخش جدید آی‌سی‌یو  بیمارستان فارابی کرمانشاه با ظرفیت 12 تخت و افتتاح چندین پانسیون پزشکان، مرکز جامع خدمات سلامت شهری و روستایی و خانه بهداشت از جمله مهم‌ترین پروژه‌هایی است که افتتاح شدند.

به گزارش وبدا، گفتنی است این پروژه‌ها در چهارمین سفر وزیر بهداشت به استان کرمانشاه در طول کمتر از دو سال، در سطح شهرستان‌های کرمانشاه، روانسر، جوانرود، پاوه، ثلاث باباجانی، سنقر، کنگاور، صحنه، اسلام آباد غرب، دالاهو و سرپل ذهاب به بهره‌برداری رسید.
دیدگاه کاربران
نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی‌شود کد امنیتی :      

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو