معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت اعلام کرد:
تحقق تامین 21هزار تخت بیمارستانی جدید
15 فروردین 1396 ساعت: 16:1معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت گفت: در بحث منابع فیزیکی تلاش‌های بسیاری صورت گرفته به‌طوری که توانستیم تعهدی را که در راستای تامین ۲۱هزار تخت داشتیم، به تحقق برسانیم.
به گزارش سپیدآنلاین به نقل از وبدا؛ سیدعلی صدرالسادات، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت در دیدار نوروزی وزیر بهداشت با مدیران و کارکنان معاونت توسعه مدیریت و منابع ضمن تبریک سال نو گفت: در سال ۹۵ با حمایت ها و تلاش های بسیاری که صورت گرفت توانستیم تا اندازه ای رضایتمندی را جلب کنیم به طوریکه در ارزیابی های صورت گرفته رتبه های خوبی را در بخش های مالی و نیروی انسانی کسب کردیم و مفتخر به دریافت "نشان ملی پاسخگویی مالی"، "تقدیرنامه سه ستاره جایزه ملی تعالی آموزش و توسعه" و "جایزه ملی مدیریت مالی ایران" شدیم. همچنین در بحث عملکرد دستگاه های اجرایی در جشنواره شهید رجایی در سال ۹۵ موفق به اخذ رتبه برتر در حوزه عمومی شدیم.
صدرالسادات در ادامه ضمن تشکر از حمایت های وزیر بهداشت گفت: در بحث منابع فیزیکی نیز تلاش های بسیاری صورت گرفته است به طوریکه توانستیم تعهدی را که در راستای تامین ۲۱هزار تخت داشتیم به تحقق برسانیم.
برچسب ها
دیدگاه کاربران
نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی‌شود کد امنیتی :      

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو