سرپرست اورژانس کشور اعلام کرد:
انجام 380مورد بازدید توسط تیم‌های نظارتی اورژانس از مراکز درمانی با آغاز طرح نوروزی
3 فروردین 1396 ساعت: 16:1سرپرست اورژانس کشور گفت: از ابتدای طرح نوروزی تاکنون 380 بازدید توسط تیم نظارتی اورژانس کشور از مراکز درمانی و پیش‌بیمارستانی به عمل آمده است.
به گزارش سپیدآنلاین به نقل از وبدا، پیرحسین کولیوند با بیان این مطلب، اظهار داشت: تیم‌های نظارتی اورژانس در قالب 11گروه از 25 اسفندماه تا پایان فروردین برای نظارت بر مراکز درمانی و پیش بیمارستانی به مناطق مختلف کشور اعزام می‌شوند.
وی از 300 بازدید نظارتی بر مراکز و پایگاه های اورژانس 115 و 80 بازدید نظارتی از بخش‌های اورژانس‌های بیمارستانی توسط بازرسان اورژانس خبر داد و گفت: نظارت بر شیوه عملکرد و اقدامات مراکز بهداشتی و درمانی و نیروهای اورژانس در سراسر کشور، به طور مستمر ادامه دارد.
نماینده تام‌الاختیار وزارت بهداشت در طرح سلامت نوروزی سال 96 عنوان کرد: این 11 گروه از اورژانس کشور تمامی پایگاه‌های جاده‌ای و کمپ های سلامت را از نظر حضور نیروهای انسانی تخصصی، دارو و تجهیزات، نحوه ارائه خدمات و رضایتمندی مردم مورد بررسی و ارزیابی قرار می‌دهند.
سرپرست سازمان اورژانس کشور گفت: گروه‌های بازرسی اورژانس در حوزه بیمارستانی تمامی اورژانس‌های بیمارستانی، شبکه‌های بهداشت، درمانگاه‌ها، داروخانه‌های شبانه روزی، دندانپزشکی ها، آزمایشگاه‌ها و مراکز رادیولوژی و سی تی اسکن را مورد بازدید قرار می‌دهند وی تصریح کرد: تمامی ارزیابی‌ها به صورت آنلاین با فرم الکترونیکی به مرکز اورژانس کشور ارسال می‌شود و نحوه عملکرد و کیفیت خدمات ارائه شده به مردم را به صورت آنلاین نظارت می کنیم.
کولیوند در پایان یادآور شد: در استان تهران نیز از تمامی اورژانس های بیمارستانی و مراکز درمانی و دندانپزشکی به منظور ارتقای ارائه خدمات به مردم و نظارت بر نحوه خدمات دهی ارزیابی و بازدید به عمل می‌آید.
برچسب ها
دیدگاه کاربران
نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی‌شود کد امنیتی :      

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو