سرپرست اورژانس خبر داد:
اعزام 11گروه برای نظارت برخدمات مراکز درمانی در ایام نوروز به سراسر کشور
26 اسفند 1395 ساعت: 17:12سرپرست اورژانس کشور گفت: یازده گروه از 25 اسفند (روز گذشته) برای نظارت مستعمر و ارزیابی شیوه ارائه خدمات مراکز درمانی و اورژانس به مردم در ایام نوروز به مناطق مختلف کشور اعزام شدند.
به گزارش سپیدآنلاین به نقل از اورژانس، پیرحسین کولیوند با بیان اینکه از 25 اسفند تا 14 فروردین 96، 11 گروه ارزیاب به مناطق مختلف کشوراعزام می شوند، اظهارکرد: این 11گروه از اورژانس کشورتمام پایگاه های جاده ای و کمپ های سلامت را از نظرحضور نیروهای انسانی تخصصی، دارو و تجهیزات، نحوه ارائه خدمات و رضایتمندی مردم مورد بررسی و ارزیابی قرار می دهند.
وی افزود: این گروه ها درحوزه بیمارستانی از تمام اورژانس های بیمارستانی، شبکه های بهداشت، درمانگاه ها، داروخانه های شبانه روزی، دندانپزشکی ها، آزامایشگاه ها و مراکز رادیولوژی و سی تی اسکن بازدید می کنند.
مشاور وزیربهداشت تصریح کرد: تمام ارزیابی ها به صورت آنلاین با فرم الکترونیکی به مرکز اورژانس کشور ارسال می شود و نحوه عملکرد و ستاد اورژانس کشور بر کیفیت خدمات ارائه شده به مردم نیز نظارت می کند.
کولیوند گفت: در استان تهران نیز تمام اورژانس های بیمارستانی و مراکز درمانی و دندانپزشکی به منظور ارتقای ارائه خدمات به مردم و نظارت بر نحوه خدمات دهی ارزیابی و بازدید می شود.
سرپرست اورژانس کشور افزود: هم اکنون چهار گروه درشهرهای قم، اراک، خرم آباد، بروجرد، دزفول، اهواز، مهران، ایلام، کرمانشاه، همدان، ساوه، بندرعباس، بوشهر، قشم، بندر لنگه، شیراز، جیرفت، بم، کرمان، کاشان، اصفهان، یاسوج، شهرکرد و دلیجان در حال ارزیابی و نظارت هستند.
وی با بیان اینکه کارشناسان مرکزهدایت و مدیریت حوادث اورژانس کشور به صورت شبانه در ستاد خدمات سفر و گردشگری و همچنین ساختمان ترافیک پلیس راهور استقرار دارند، یادآورشد: این کارشناسان با حضور شبانه روزی خود می توانند در صورت بروز حوادث مدیریت جامعی برای هدایت بحران داشته باشند.
برچسب ها
دیدگاه کاربران
نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی‌شود کد امنیتی :      

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو