سرپرست اورژانس کشور عنوان کرد:
نظارت مستمر بر خدمات‌دهی مراکز درمانی و اورژانس در نوروز
26 اسفند 1395 ساعت: 17:12سرپرست اورژانس کشور با بیان اینکه بر شیوه خدمت دهی مراکز درمانی و اورژانس به مردم در ایام نوروز در مناطق مختلف کشور به صورت مستمر نظارت می شود، گفت: از 25 اسفند ماه 11 گروه ارزیاب به مناطق مختلف کشور اعزام شده‌اند.
به گزارش سپیدآنلاین به نقل از ایسنا،‌ پیرحسین کولیوند گفت: ارائه خدمات خالصانه و رضایت مندی مردم در مراکز مختلف درمانی و اورژانس مهمترین اولویت ما به ویژه در ایام نوروز است.
وی با بیان اینکه به صورت مستمر بر شیوه عملکرد و اقدامات مراکز بهداشتی و درمانی و نیروهای اورژانسی در سراسر کشور نظارت می شود، افزود: از 25 اسفند ماه تا 14 فروردین 96، 11 گروه ارزیاب به مناطق مختلف کشور برای نظارت بر شیوه کار نیروهای اورژانسی اعزام می شوند.
کولیوند ادامه داد: این 11 گروه از اورژانس کشور تمامی پایگاه های جاده ای و کمپ های سلامت را از نظر حضور نیروهای انسانی تخصصی، دارو و تجهیزات، نحوه ارائه خدمات و رضایت مندی مردم مورد بررسی و ارزیابی قرار می‌دهند. سرپرست سازمان اورژانس کشور عنوان کرد: این گروه ها در حوزه بیمارستانی تمامی اورژانس های بیمارستانی، شبکه های بهداشت، درمانگاه ها، داروخانه های شبانه روزی، دندانپزشکی ها، آزمایشگاه ها و مراکز رادیولوژی و سی تی اسکن را مورد بازدید قرار می دهند.
به گفته کولیوند، تمامی ارزیابی ها به صورت آنلاین با فرم الکترونیکی به مرکز اورژانس کشور ارسال می شود و نحوه عملکرد و کیفیت خدمات ارائه شده به مردم را به صورت آنلاین نظارت می کنیم. وی گفت: در استان تهران نیز از تمامی اورژانس های بیمارستانی و مراکز درمانی و دندانپزشکی به منظور ارتقای ارائه خدمات به مردم و نظارت بر نحوه خدمات دهی ارزیابی و بازدید به عمل می آید.
سرپرست اورژانس کشور افزود: هم اکنون 4 گروه در شهرهای قم، اراک، خرم آباد، بروجرد،دزفول، اهواز،مهران ، ایلام، کرمانشاه، همدان،ساوه ،بندرعباس، بوشهر، قشم، بندر لنگه،شیراز، جیرفت، بم،کرمان، کاشان، اصفهان، یاسوج، شهرکرد و دلیجان در حال ارزیابی و نظارت می باشند.
وی با بیان اینکه کارشناسان مرکز مدیریت حوادث به صورت شبانه روزی در ستاد مرکز مدیریت حوادث وزارت بهداشت در ستاد خدمات سفر و گردشگری و همچنین ساختمان ترافیک پلیس راهور استقرار دارند، خاطرنشان کرد: این کارشناسان با حضور شبانه روزی خود می توانند در صورت بروز حوادث مدیریت جامعی را در جهت هدایت بحران داشته باشند.
برچسب ها
دیدگاه کاربران
نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی‌شود کد امنیتی :      

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو