آغاز ثبت‌نام آزمون زبان وزارت بهداشت
30 خرداد 1395 ساعت: 18:3آزمون فوق‌العاده زبان انگلیسی وزارت بهداشت ۲۴تیرماه برگزار می‌شود و داوطلبان می‌توانند از امروز یکشنبه ۳۰خرداد نسبت به ثبت‌نام در این آزمون اقدام کنند.
به گزارش سپیدآنلاین به نقل از مهر، با توجه به درخواست‌های متعدد داوطلبان آزمون دکتری تخصصی P.h.D گروه علوم پزشکی، مرکز سنجش آموزش پزشکی تصمیم به برگزاری یک نوبت آزمون فوق‌العاده آزمون زبان انگلیسی MHLE گرفته است. این آزمون در روز پنجشنبه ۲۴تیرماه برگزار می‌شود و ثبت نام برای شرکت در این آزمون از ساعت ۱۸ امروز یکشنبه ۳۰خرداد آغاز و درصورت وجود ظرفیت تا ساعت ۲۴روز جمعه ۱۸تیرماه ادامه دارد.
کارت‌های ورود به جلسه آزمون از ساعت ۱۸ روز سه شنبه ۲۲تیرماه در سایت این مرکز قابل دریافت است. نتایج این آزمون در ساعت ۱۸ روز دوشنبه ۲۸تیرماه در سایت این مرکز اعلام خواهد شد.
جزئیات مربوط به چگونگی ثبت نام، دریافت کارت ورود به جلسه و کارنامه در راهنماهای عمومی شرکت در آزمون های زبان انگلیسی وزارت بهداشت در سال ۹۵ اعلام شده است. پذیرفته شدگان می‌توانند نمره زبان انگلیسی خود را در روزهای دوشنبه و سه شنبه ۲۸ و ۲۹ تیرماه (که به‌منظور تمدید ثبت نام و ویرایش فرم ثبت نام آزمون P.h.D درنظر گرفته شده است)، وارد آن فرم کنند.
دیدگاه کاربران
نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی‌شود کد امنیتی :      

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو