توزیع کارت آزمون از امروز:
آزمون زبان انگلیسی عمومی وزارت بهداشت، پنجشنبه برگزار می‌شود
24 فروردین 1395 ساعت: 12:1دوره سی و چهارم آزمون زبان انگلیسی عمومی وزارت بهداشت MHLE پنجشنبه ۲۶فروردین برگزار می‌شود.
به گزارش سپیدآنلاین به نقل از آنا، آزمون‌های زبان انگلیسی عمومی وزارت بهداشت MHLE در سال۹۵ در پنج نوبت برگزار می‌شوند. این آزمون دارای ۱۰۰پرسش در سطح آزمون استاندارد تافل(۳۰پرسش درک مطلب شنیداری، ۴۰پرسش واژگان، ساختار و دستور زبان و ۳۰پرسش درک مطلب نوشتاری) و ۱۰۰نمره بدون نمره منفی است.
ثبت‌نام دوره سی و چهارم ۱۷ اسفند ۹۴ تا ۱۸ فروردین ۹۵ انجام شده است و کارت ورود به جلسه آزمون از ساعت ۱۸ امروز ۲۴فروردین ۹۵ در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی قابل دریافت است.
آزمون زبان انگلیسی عمومی وزارت بهداشت MHLE ساعت ۹صبح روز پنجشنبه ۲۶فروردین۹۵ برگزار می‌شود و کارنامه این آزمون ساعت ۱۸ روز ۵ اردیبهشت ۹۵ در سایت سازمان سنجش منتشر می‌شود. برای ورود به جلسه آزمون، همراه داشتن پرینت کارت ورود به جلسه و اصل کارت ملی یا شناسنامه الزامی است و همراه نداشتن هریک از این مدارک، موجب محرومیت از ورود به جلسه و شرکت در آزمون می‌شود.
هر کارنامه دارای یک کد ویژه به نام Certification Code بوده و درستی آن از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی امکان‌پذیر است. بنابراین، کارنامه چاپ شده یا گواهی دیگری برای شرکت کنندگان جهت ارائه به مراجع گوناگون، صادر نخواهد شد. مراجع گوناگون (دانشگاه‌ها، سازمان‌ها،..) می‌توانند به همین روش، از درستی کارنامه اطمینان حاصل کنند.
داوطلبان باید پیش از مراجعه به حوزه آزمون از کارت ورود به جلسه خود پرینت تهیه کنند و به دلیل اجرای بخش شنیداری و لزوم برقراری نظم و حفظ سکوت و آرامش در سالن‌های برگزاری آزمون، درهای حوزه راس ساعت ۸:۴۵ بسته و از ورود افراد، جلوگیری خواهد شد.
گفتنی است در برخی دوره‌ها، ممکن است آزمون در بیش از یک حوزه برگزار شود که هنگام آغاز نام‌نویسی همان دوره، به آگاهی داوطلبان خواهد رسید. همچنین نشانی دقیق مکان برگزاری آزمون، هنگام توزیع کارت ورود به جلسه اعلام و بر روی کارت درج می‌شود.
دیدگاه کاربران
نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی‌شود کد امنیتی :      

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو