رونمایی از پیشنهاد 300 میلیاردی وزیر ورزش برای کمک به فوتبال
23 بهمن 1394 ساعت: 19:11وزیر ورزش و جوانان با اشاره به اینکه در صورت نهایی شدن پیشنهادش سالانه حدود ۳۰۰ میلیارد تومان به فوتبال می رسد گفت: امیدوارم مجلس این پیشنهاد ما را تصویب کند.

به گزارش تابناک ورزشی، محمود گودرزی که در مجمع سالیانه فدراسیون فوتبال صحبت می کرد ضمن بیان این مطلب افزود: من برای شما یک خبر خوب دارم و یک خبر بد. خبر بدم در مورد درگذشت جواد رفوگر است و خبر خوبم هم این است که حسین آبشناسان پس از چند عمل جراحی وضعیت بهتری پیدا کرده است.

وی در ادامه صحبت هایش از یک پیشنهاد برای حل مشکل پخش تلویزیونی خبر داد و گفت: من به دولت چند پیشنهاد داده ام که یکی از آنها مربوط به حق پخش تلویزیونیی است. در صورتی که این لایحه در مجلس به تصویب برسد طبق برآوردی که من کرده ام حدود ۳۰۰ میلیارد تومان در سال به فوتبال کمک خواهد شد که بخشی از مشکلات را حل می کند.

محمود گودرزی خاطرنشان کرد: من از مجلس محترم خواهش می کنم که به سرعت این پیشنهاد را تصویب کند قبل از اینکه صداوسیما علیه این پیشنهاد موضع گیری کند.

وزیر ورزش تاکید کرد: ما باید از شایعاتی که می تواند چهره ورزش را خدشه دار کند جلوگیری کنیم. ما در سیستمی هستیم که نباید چهره‌مان پنهان شود و شخصیت حقیقی ما از شخصیت حقوقی ما جدا نیست. در مجموع نباید طوری عمل کنیم که شائبه برانگیز باشد.
دیدگاه کاربران
نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی‌شود کد امنیتی :      

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو