کفاشیان:ایران امن‌ترین کشور جهان است
20 دی 1394 ساعت: 12:10رئیس فدراسیون فوتبال گفت: وزارت ورزش تاکید داشت انتخابات فدراسیون فوتبال در سال جاری برگزار شود.
علی کفاشیان در گفت و گو با فارس، در خصوص جلسه امروز در وزارت ورزش گفت: جلسه امروز در غیاب وزیر ورزش برگزار شد. البته وزیر در جلسه هیات دولت بود و به همین دلیل در جلسه امروز حضور نداشت.

وی در مورد ادعاهای واهی عربستان و موضع‌گیری فدراسیون فوتبال ایران ادامه داد: کشور ایران، امن‌ترین کشور جهان است. من خودم در هیات رئیسه کنفدراسیون فوتبال آسیا هستم و تا در این مورد عربستان چیزی را به صورت مکتوب پیشنهاد ندهد، نمی‌توانیم به تصمیم‌گیری خاصی بپردازیم. البته هنوز نامه مکتوبی از عربستان نه به AFC رسیده و نه به فدراسیون فوتبال ایران تا بخواهیم در این مورد موضع‌گیری خاصی انجام دهیم.

نایب رئیس AFC تاکید کرد: تا موضوعی به صورت مکتوب به دست ما نرسد، دلیلی ندارد احساساتی برخورد کنیم. اجازه دهید ابتدا پیشنهاد آنها به صورت مکتوب برسد و سپس در این خصوص به جمع‌بندی و تصمیم‌گیری پرداخته و سپس نتیجه را اعلام خواهیم کرد.

وی یادآور شد: در جلسه امروز در خصوص مباحث مختلفی به صحبت پرداختیم از جمله بحث انتخابات و اساسنامه پیشنهادی فدراسیون فوتبال که قرار است چهارشنبه آینده در مجمع سالیانه و عمومی فدراسیون مصوب شود.

کفاشیان گفت: درباره بحث انتخابات نیز صحبت‌های لازم انجام شد و وزارت ورزش در این مورد تاکید داشت تا انتخابات فدراسیون فوتبال به طور حتم در سال جاری برگزار شود.

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: البته ما نیز تاریخ 25 اسفند را برای انتخابات در نظر گرفته‌ایم که این موضوع را در مجمع مطرح می‌کنیم و اگر مصوب شود، به طور حتم انتخابات فدراسیون فوتبال امسال برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: در جلسه امروز همچنین درباره پشتیبانی از تیم امید و شرایط صعود این تیم نیز صحبت‌های لازم به میان آمد و ما توضیحات لازم را دادیم که در این مدت تمهیدات و حمایت‌های خوبی از این تیم انجام گرفته و با اردوهای برگزار شده و امکاناتی که در اختیار تیم امید قرار گرفت، بسیار امیدوار هستیم تا پس از سال‌ها بتوانیم به المپیک صعود کنیم.
دیدگاه کاربران
نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی‌شود کد امنیتی :      

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو