در سومین همایش پروبیوتیک‌ها اعطا می‌شود؛
امتیاز بازآموزی به اعضای سازمان نظام دامپزشکی
11 بهمن 1394 ساعت: 18:11اعضای سازمان نظام دامپزشکی که در سومین همایش پروبیوتیک‌ها و غذاهای فراسودمند شرکت کنند، 10 امتیاز بازآموزی دریافت می‌کنند.
به گزارش سپید آنلاین، امتیاز بازآموزی تمامی اعضای سازمان نظام دامپزشکی از دانش‌آموختگان مقطع کارشناسی به بالا را شامل می‌شود. این شرایط در سایت سازمان نظام دامپزشکی www.iranvc.ir درج می‌شود.
این همایش به ریاست مریم تاج آبادی ابراهیمی (رئیس انجمن پروبیوتیک و غذاهای فراسودمند ایران) و دبیر علمی مریم هاشمی (عضو هیئت مدیره انجمن پروبیوتیک) می‌کوشد در زمینه ارتقای آگاهی عمومی نسبت به مصرف پروبیوتیک‌ها گام بر‌دارد و گسترش استفاده از پروبیوتیک‌ها را به عنوان راهی برای افزایش سلامت جامعه معرفی کند.
این گردهمایی با در نظر گرفتن راهکارهای لازم در زمینه افزایش آگاهی‌های عمومی و اطلاع‌رسانی دقیق و هدفمند، به دنبال ایجاد بستر تعامل بین محققان، اساتید و صاحبان صنایع غذایی و متولیان سلامت، برنامه‌ریزی و تبیین نقشه راه توسعه دانش‌بنیان صنعت محصولات فراسودمند، تعیین دورنما و افق پیش‌رو، ارتقای فرهنگ عمومی و ایجاد ارتباط با مردم به منظور افزایش آگاهی عمومی در حوزه محصولات فراسودمند برپا می‌گردد.
سومین همایش ملی پروبیوتیک‌ها و غذاهای فراسودمند با شعار ارتقای آگاهی عمومی، توسط انجمن پروبیوتیک و غذاهای فراسودمند ایران و با حمایت سازمان غذا و دارو، سازمان ملی استاندارد ایران و سازمان دامپزشکی کشور 18 تا 20 بهمن 94 در مرکز همایش‌های بین‌المللی دانشگاه شهید بهشتی تهران برگزار می‌شود.
دیدگاه کاربران
نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی‌شود کد امنیتی :      

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو