اخطار حراست فدراسیون فوتبال به مایلی کهن بابت مصاحبه با بی بی سی
27 دی 1394 ساعت: 21:10این اخطارها در حالی است که چهره هایی چون اشکان دژاگه، مهدی مهدوی کیا و چندین ستاره سرشناس فوتبال ایران در ادوار مختلف و طی سال های اخیر با این شبکه انگلیسی صحبت کرده اند و حتی گاهی در ویژه برنامه آنها نیز حضور یافته اند ولی اتفاقی برای آنها نیفتاد.
رئیس کمیته حراست فدراسیون فوتبال گفت: مصاحبه با شبکه های معاند نظام از سوی اعضای تیم ملی ممنوع است.

به گزارش تابناک ورزشی، محمد حسین حمیسی در واکنش به مصاحبه محمد مایلی کهن مدیرفنی تیم ملی امید با شبکه تلویزیونی بی بی سی اظهار داشت: بنده تازه این موضوع را شنیده ام و مسلما باید بررسی شود تا ببینیم داستان از چه قرار است اما احتمالا خودم با آقای مایلی کهن تلفنی صحبت خواهم کرد.

اخطار حراست فدراسیون فوتبال به مایلی کهن بابت مصاحبه با بی بی سی

این مقام مسوول اضافه کرد: اعضای تیم های ملی قطعا می دانند که مصاحبه با شبکه های معاند نظام ممنوع است و این مسئله باید رعایت شود اما فعلا صبر کنید تا بنده اصل مصاحبه را ببینم و بعد از صحبت با دوستان نظر نهایی ام را بدهم.

این اخطارها در حالی است که چهره هایی چون اشکان دژاگه، مهدی مهدوی کیا و چندین ستاره سرشناس فوتبال ایران در ادوار مختلف و طی سال های اخیر با این شبکه انگلیسی صحبت کرده اند و حتی گاهی در ویژه برنامه آنها نیز حضور یافته اند ولی اتفاقی برای آنها نیفتاد.

همچنین احسان حدادی و چند چهره ملی ورزش ایران از سایر رشته ها نیز با بی بی سی گفت وگوهای طولانی داشته اند.
دیدگاه کاربران
نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی‌شود کد امنیتی :      

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو