واکنش جالب کفاشیان به مرخصی‌ گرفتن کی‌روش
4 آذر 1394 ساعت: 18:9علی کفاشیان، در خصوص جلسه امروز هیات رئیسه فدراسیون فوتبال ابتدا تاریخ 5 دی ماه را برای برگزاری مجمع عادی مصوب کرد و همچنین تاریخ مجمع انتخاباتی نیز صحبت‌های لازم انجام دادیم ضمن اینکه شاید یک مقدار تغییراتی در اساسنامه ایجاد شود که در این مورد در مجمع عادی تصمیم‌گیری خواهیم کرد.
رئیس فدراسیون فوتبال در مورد اظهارات مایلی‌کهن در خصوص کی‌روش‌ گفت:‌مایلی‌کهن نباید آن صحبت‌ها را علیه کی‌روش انجام می‌داد. معتقدم فوتبال باید آرامش داشته باشد و بر همین اساس با کاشانی صحبت کردم و دیگر شاهد چنین مصاحبه‌هایی از مایلی‌کهن و سایر اعضای کادر فنی امید نباشیم.

کفاشیان تاکید کرد: کی‌روش قرار است پس از پایان مرخصی خود به ایران آمده و سپس برای نظارت بر عملکرد تیم امید به قطر برود. ضمن اینکه در قرارداد کی‌روش آمده او به تیم امید هم نظارت کند.

وی در مورد اینکه آیا در این مدت امکانات مناسب برای ادامه کار تیم ملی فراهم خواهد شد، گفت: در حال رایزنی با وزارت ورزش هستیم تا ابتدا مشکل زمین چمن کمپ حل شود و قرار است وزارت ورزش در این مورد کمک‌مان کند. البته مشکل دیگر ما پولی است که کی‌روش به آن عادت کرده است.

رئیس فدراسیون فوتبال در مورد اینکه آیا با توجه به قرارداد کی‌روش این مرخصی‌ها از لحاظ مالی به ضرر فدراسیون فوتبال نیست، گفت: مگر کی‌روش کارگر است و می‌خواهد به کارخانه برود و پیچ و مهره ماشین‌ها را سفت کند که هر روز در ایران باشد. ما با او قرارداد داریم و در مواقعی که باید به ما کمک کند فقط در آن زمان باید حضور داشته باشد.
دیدگاه کاربران
نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی‌شود کد امنیتی :      

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو