رئیس گروه بیماران EB بنیاد امور بیماری‌های خاص خبر داد:
تشکیل پرونده سلامت برای 350بیمار EB
5 بهمن 1394 ساعت: 13:11مشاور رئیس بنیاد امور بیماری‌های خاص و رئیس گروه بیماران EB بنیاد امور بیماری‌های خاص از تشکیل پرونده سلامت برای 350بیمار EB در خانه تازه تاسیس بیماران EB خبر داد.
به گزارش سپیدآنلاین به نقل از به نقل از ایرنا، سیدحمیدرضا هاشمی‌گلپایگانی اظهار کرد: «پیش‌بینی می‌شود تا پایان سال شمار بیمارانی که در خانه بیماران EB تشکیل پرونده می‌دهند به 500نفر برسد.» هاشمی افزود: «درحال حاضر کارگروه پزشکی EB در دانشگاه علوم پزشکی ایران تشکیل و زیرنظر این کارگروه هم پزشک معتمدی تعیین شده است که روزهای شنبه و سه شنبه در خانه EB حضور دارد. این پزشک، بیماران مراجعه کننده و متقاضی تشکیل پرونده را ویزیت و نیاز های آنان را بررسی می‌کند.»
رئیس گروه بیماران EB گفت: «درحال حاضر بسته‌های پانسمان توسط واحد مددکاری بنیاد امور بیماری‌های خاص هر یک ماه‌و‌نیم یک بار برای بیماران مبتلا فرستاده می‌شود که ارزش هر بسته ارسالی پنج میلیون ریال است.»
هاشمی درعین حال اذعان داشت که بسته‌های یاد شده شاید نیاز یک هفته بیماران را تامین کند اما اگر خیرین به خانه EB کمک بیشتری کنند می‌توان بسته‌های بیشتری را برای این بیماران فرستاد و نیازهای آنان را بهتر تامین کرد.
رئیس گروه بیماران EB از خیرین خواست تا کمک‌های بیشتری به بیماران در رابطه با رفع نیازهای آنان ازجمله پانسمان‌های گران آنان داشته باشند.
هاشمی همچنین به افتتاح حساب برای تمام بیماران دارای پرونده در خانه EB اشاره کرد و گفت: «برای بیماران یاد شده و به نام هر کدام از آنان در بانک سینا، شعبه ملاصدرای تهران، حسابی افتتاح شده است. ضمن اینکه به نام بنیاد امور بیماری‌های خاص گروه حمایت از بیماران EB هم در این بانک، حسابی افتتاح شده است.»
دیدگاه کاربران
نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی‌شود کد امنیتی :      

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو