فاطمه هاشمی خبر داد:
برنامه‌ ویژه بنیاد بیماری‌های خاص برای بیماران "ای‌بی" و "اوتیسم"
3 آذر 1394 ساعت: 13:9رئیس بنیاد بیماری‌های خاص از برنامه‌های جدید این بنیاد برای بیماران "ای‌بی" و "اوتیسم" خبر داد.
به گزارش سپیدآنلاین به نقل از ایسنا، فاطمه هاشمی با اشاره به برنامه‌های جدید بنیاد بیماری‌های خاص گفت: «در زمینه بیماری‌های اوتیسم و ای‌بی برنامه‌های جدیدی داریم که آنها را دنبال می‌کنیم.»
وی با بیان اینکه خوشبختانه توانستیم برای "ای‌بی" امکانات اولیه ایجاد کنیم، افزود: «درحال حاضر یک خانه، به‌عنوان خانه ای‌بی تاسیس شده است. همچنین بنیاد بیماری‌های خاص و بنیاد مستضعفان هزینه‌های پماد و باند‌های بیماران ای‌بی را می‌پردازند. اما این این خدمات به روش فعلی نمی‌تواند ادامه یابد.»
هاشمی تصریح کرد: «بر همین اساس در وزارت بهداشت پیگیری‌هایی را انجام داده و چند جلسه در این زمینه داشته‌ایم. بنابراین جزو وظایف وزارت بهداشت است که نیازهای این بیماران را تامین کند.
رییس بنیاد بیماری‌های خاص در زمینه برنامه‌های این بنیاد برای بیماران مبتلا به اوتیسم نیز توضیحاتی داد و گفت: «در زمینه اوتیسم جلساتی با آموزش‌ و پرورش، بهزیستی، وزارت بهداشت و جامعه روانشناسان داشتیم. همچنین سمیناری درباره این بیماران برگزار کردیم. در آن جلسه مطالبات بیماران اوتیسم مطرح شد و به‌صورت یک بیانیه به رئیس‌جمهور فرستاده‌ایم و منتظر نظرات ایشان در این زمینه هستیم.»
دیدگاه کاربران
نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی‌شود کد امنیتی :      

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو