تاکید رئیس جدید اورژانس کشور بر حل مشکلات پرسنل اورژانس
19 مهر 1400 ساعت: 15:7رئیس جدید اورژانس کشور منابع انسانی را ارزشمندترین عنصر برای این سازمان برشمرد و ابراز امیدواری کرد که بتواند در دوران حضورش مشکلات پرسنل اورژانس را حل و فصل کند.
به گزارش سپید، جعفر میعادفر در مراسم معارفه خود به عنوان رئیس جدید اورژانس کشور گفت: ‌«منابع انسانی ارزشمندترین عنصر در هر سازمان است و تمام تلاش‌های ما به واسطه نیروی انسانی ارزشمندی است که داریم.»

وی ادامه داد: «این سازمان با وجود داشتن حدود ۲۰ هزار نیرو در پیشانی و خط مقدم امدادرسانی و فوریت‌های امدادی قرار دارد.»

رئیس اورژانس کشور با اشاره به شهدای اورژانس در دوره کرونا اظهار کرد:‌ «متاسفانه به شهدای خانواده اورژانس که به دلیل ابتلا به کرونا جان خود را از دست دادند کمتر در رسانه‌ها توجه شد. این در حالی است که اگر تعداد شهدای اورژانس را به نسبت تعداد نیروهای اورژانس در نظر بگیریم درصد شهدای ما از درصد شهدای کادر درمان نیز بیشتر خواهد شد.»

رئیس اورژانس کشور با بیان اینکه ۱۵ هزار نیروی اورژانس در دوران شیوع کرونا به این ویروس مبتلا شدند، اظهار کرد: ‌«لذا معتقدم که نیروی انسانی مهم‌ترین اولویت و هدف ما است.»

وی با بیان اینکه یکسری برنامه بر زمین مانده در اورژانس وجود دارد،  گفت: «یکی از مهم‌ترین این موارد مطالبات پرسنل اورژانس است. قانون ارتقای بهره‌وری مهم‌ترین دغدغه ما است که رای دیوان عدالت نیز برای آن گرفته شده اما برخی از دانشگاه‌ها از آن تمکین نمی‌کنند.»

وی با اشاره به جلساتی که پیرامون موضوع اورژانس در روزهای اخیر داشته است، گفت: «طی یکی دو روز اخیر جلسات متعددی با سازمان‌ها و افراد مختلف داشتیم و طی آن تاکید شد که باید برای حل مشکل پرسنل تلاش کنیم.»

میعادفر در ادامه تکنسین‌های اورژانس را سفیران نظام جممهوری اسلامی در خانه‌های مردم توصیف کرد و گفت:‌ «اورژانس ۳.۵ میلیون ماموریت به خانه‌های مردم داشته و این‌ها سفیران جمهوری اسلامی هستند، بنابراین هر رفتار بدی که از آنان سر بزند نظام را زیر سوال می‌برد. بنابراین ما باید به این موارد توجه کنیم.»

وی در پایان با بیان اینکه وزیر بهداشت دغدغه جدی در مورد اورژانس دارد، گفت:‌ «ما در این سازمان خودی و غیرخودی نداریم. همه باید دست به دست هم بدهیم و کار را جلو ببریم تا در پیشگاه خداوند شرمنده مردم نباشیم.»

به گزارش ایسنا، این مراسم بدون حضور صابریان سرپرست پیشین سازمان اورژانس کشور برگزار شد.
دیدگاه کاربران
نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی‌شود کد امنیتی :      

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو