رییس کمیته امنیتی و انتظامی ستاد کرونا در استان تهران ابلاغ کرد
ضرورت نظارت جدی روسای اتحادیه‌ها بر اجرای پروتکل‌های بهداشتی در واحدهای صنفی
31 تیر 1399 ساعت: 12:4اشرفی، معاون امنیتی و انتظامی و رییس کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد مدیریت بیماری کرونا در استان تهران در نامه‌ای به روسای اتحادیه‌ها و صنوف مختلف ابلاغ کرد که نسبت به اجرای پروتکل‌های بهداشتی و رعایت فاصله گذاری نظارت دقیق و جدی داشته باشند.

به گزارش سپید و به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی در این نامه بر تشدید نظارت‌‌های دقیق و جدی روسای اتحادیه‌ها نسبت به اجرای مصوبات شورای تامین استان در خصوص رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و پروتکل‌های بهداشتی  در واحدهای مربوطه تاکید شده است.

همچنین در این نامه آمده است که تمامی صنوف و واحدهای مرتبط ملزم به رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی برای کنترل و مهار بیماری کرونا هستند و همچنین باید از ورود افراد بدون ماسک به واحدهای مذکور ممانعت به عمل آید.

معاون امنیتی و انتظامی و رییس کمتیه امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد مدیریت بیماری کرونا در استان تهران در  این نامه تاکید کرده است که تمامی عواقب عدم رعایت و اجرای مفاد این مصوبه برعهده روسای اتحادیه‌ها و مدیران مجموعه‌ها خواهد بود.

این ابلاغ خطاب به روسای اتحادیه‌های خواربار فروشان، فروشگاه‌های زنجیرهای، سوپرمارکت‌ها، اغذیه فروشان، تولید کنندگان و فروشندگان بستنی، آبمیوه و نوشابه‌ها، چلوکبابی، قنادی و شیرینی فروشان و کافه قنادی‌ها، ابزار فروشان، تولید کنندگان و فروشندگان پوشاک، بنکداران مواد غذایی، فروشندگان خشکبار و آجیل و خرازی فروشان صادر شده است.
دیدگاه کاربران
نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی‌شود کد امنیتی :      

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو