روحانی در گفت‌وگو با وزیر بهداشت؛
ضرورت نظارت دقیق بر استان‌هایی که طرح فاصله‌گذاری هوشمند در آنها اجرا می‌شود
22 فروردین 1399 ساعت: 22:1رئیس‌جمهور در گفت‌وگو با وزیر بهداشت بر ضرورت نظارت دقیق براستان‌هایی که از امروز طرح فاصله‌گذاری هوشمند اجتماعی در آنها اجرا می‌شود،‌ تاکید کرد.
به گزارش سپیدآنلاین، حجت‌الاسلام‌و‌المسلمین حسن روحانی در گفت‌وگو با سعید نمکی دستور داد با همکاری کمیته امنیتی و اجتماعی ستاد ملی مبارزه با کرونا، سریعا ارزیابی دقیقی از مقدمات فراهم شده برای اجرای طرح فاصله‌گذاری هوشمند اجتماعی انجام داده و گزارش آن را به جلسه روز شنبه روسای کمیته‌های ستاد ملی ارائه کند تا برای رفع موانع و مشکلات احتمالی، تصمیم‌گیری و اقدامات لازم انجام گیرد.
رئیس‌جمهور همچنین با تاکید بر اینکه در خصوص استان تهران کماکان مصوبات قبلی به قوت خود باقی و لازم‌الاجرا است و هیچ تصمیم جدیدی اتخاذ نشده است، از وزیر بهداشت خواست تا با همکاری کمیته امنیتی اجتماعی ستاد، ضمن نظارت دقیق بر حفظ محدودیت‌ها در تهران، این موضوع به دقت برای شهروندان این استان اطلاع‌رسانی شود.
روحانی همچنین تاکید کرد: «با هماهنگی دیگر کمیته‌های ستاد ملی مبارزه با کرونا، ملزومات مورد نیاز ازجمله مواد ضدعفونی کننده و بهداشتی و تجهیزات و کالاهای بهداشتی نظیر ماسک و دستکش و... را جمع‌بندی و اقدامات لازم برای تولید و تامین آنها به عمل آید.»
گفتنی است طرح فاصله‌گذاری هوشمند اجتماعی قرار است از شنبه(امروز) در تمامی استان‌ها به‌استثنای تهران به مرحله اجرا گذاشته شود.
برچسب ها
دیدگاه کاربران
نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی‌شود کد امنیتی :      

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو