مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران تاکید کرد
صیانت مالی از بیماران با اجرای طرح مراقبت در منزل
23 آذر 1397 ساعت: 16:9مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران گفت: طرح مراقبت در منزل علاوه بر صیانت مالی و جانی از بیماران، مدیریت هزینه و ارائه خدمات هر چه بیشتر به مردم را به دنبال خواهد داشت.
به گزارش سپیدآنلاین، طاهر موهبتی مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران در نشست هم اندیشی با مراکز هوم‌کر(مراقبت در منزل) برای اجرای طرح پوشش بیمه‌ای به بیماران مزمن با اولویت بیماران ICU و نارسایی قلبی با اشاره به اینکه طرح هوم‌کر، مدیریت هزینه برای بیماران و سازمان‌ های بیمه ‌گر را در پی خواهد داشت، عنوان کرد: این اقدام از هدر رفت منابع جلوگیری کرده و باعث می شود که به تعداد بیشتری از مردم خدمات ارائه شود.

وی ادامه داد: این اقدام، بیشتر از مدیریت هزینه، بر کیفیت ابعاد عاطفی بیمار تاثیر گذاشته و تسریع در بهبودی بیمار را در پی خواهد داشت.

موهبتی با تاکید بر اینکه این طرح در کشور باید به نحوی اجرا شود که مردم احساس امنیت و آرامش داشته باشند، تصریح کرد: صیانت مالی و جانی از مردم از مهمترین وظایف سازمان بیمه سلامت ایران است، به همین دلیل موظف هستیم در هر اقدامی که به ارتقای سلامت جامعه کمک می‌کند، همراهی لازم را داشته باشیم.

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران بیان کرد: در صورت همکاری معاونت پرستاری وزارت بهداشت می‌توان طرح مراقبت در منزل را در سایر رشته‌ها نیز گسترش داد و این سازمان برای رسیدن به نتیجه نهایت تلاش خود را در راستای وظیفه و ماموریتی که بر عهده آن قرار داده شده، انجام خواهد داد.وبدا
برچسب ها
دیدگاه کاربران
نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی‌شود کد امنیتی :      

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو