مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران تاکید کرد
صیانت مالی از بیماران با اجرای طرح مراقبت در منزل
22 آذر 1397 ساعت: 18:9مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران گفت: طرح مراقبت در منزل علاوه بر صیانت مالی و جانی از بیماران، مدیریت هزینه و ارائه خدمات هر چه بیشتر به مردم را به دنبال خواهد داشت.
به گزارش سپیدآنلاین، طاهر موهبتی در نشست هم اندیشی با مراکز هوم‌کر (مراقبت در منزل) برای اجرای طرح پوشش بیمه‌ای به بیماران مزمن با اولویت بیماران ICU و نارسایی قلبی با اشاره به اینکه طرح هوم‌کر، مدیریت هزینه برای بیماران و سازمان‌های بیمه‌گر را در پی خواهد داشت، گفت: این اقدام از هدر رفت منابع جلوگیری کرده و باعث می‌شود که به تعداد بیشتری از مردم خدمات ارائه شود.

وی ادامه داد: این اقدام مهم‌تر از مدیریت هزینه، می‌تواند مباحث عاطفی برای یک بیمار داشته باشد که موجب سلامتی و تسریع در بهبود بیماری فرد می‌شود.

بنابر اعلام روابط عمومی سازمان بیمه سلامت، موهبتی با تاکید بر اینکه این طرح در کشور باید به نحوی اجرا شود که مردم احساس امنیت و آرامش داشته باشند، گفت: صیانت مالی و جانی از مردم از مهم‌ترین وظایف سازمان بیمه سلامت ایران است. به همین دلیل ما موظف هستیم در هر اقدامی که به ارتقای سلامت جامعه کمک می‌کند، همراهی لازم را داشته باشیم.

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران افزود: در صورت همکاری معاونت پرستاری وزارت بهداشت، می‌توان طرح مراقبت در منزل را در سایر رشته‌ها نیز گسترش داد و این سازمان برای رسیدن به نتیجه نهایت تلاش خود را در راستای وظیفه و ماموریتی که بر عهده آن قرار داده شده، انجام خواهد داد.
برچسب ها
دیدگاه کاربران
نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی‌شود کد امنیتی :      

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو