فعالیت ۳۰ انجمن علمی اتاق عمل در دانشگاه‌های علوم پزشکی
10 مهر 1397 ساعت: 22:7دبیر انجمن علمی دانشجویی اتاق عمل کشور با بیان این که فعالیت حدود ۳۰ انجمن علمی اتاق عمل در دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور آغاز شده است، گفت: دانشجویان با ورود به عرصه آکادمیک از طریق نگاه چندبعدی به رشته خود، به دنبال ارتقای توان علمی باشند.
به گزارش سپیدآنلاین، مصطفی نجفی در مراسم معارفه انجمن علمی اتاق عمل لرستان به دانشجویان جدیدالورود ضمن تبریک به دانشجویان جدیدالورود جهت پذیرش در این رشته مقدس اظهار کرد: دانشجویان با ورود به دانشگاه و عضویت در این تشکل‌های علمی می‌توانند فضاهای آموزشی، تحقیقاتی و فرهنگی را تجربه کنند.

نجفی ضمن تشریح اهداف و ساختار انجمن‌ها برای دانشجویان جدیدالورود گفت: ششم شهریور ماه امسال ادامه راهی است که منجر به ساختن می‌شود. بسازیم برای آنکه روز به روز دانشمان را افزایش دهیم و خلاق باشیم. مشکلات را با چشمانی نافذ، ذهنی پرسشگر و دستانی پرتلاش ببینیم و به چالش بکشیم و حل کنیم.

دبیر انجمن علمی دانشجویی کشوری اتاق عمل با اشاره به تشکیل انجمن کشوری در تاریخ ۶ شهریور ماه افزود: عضویت در این انجمن‌ها راهی است برای آنکه از هم حمایت کنیم، ایده بگیریم و ایده‌ها را پرورش دهیم.

نجفی ضمن تشکر از حمایت‌های بی‌دریغ اساتید از انجمن‌ها گفت: حضور اساتید در کنار انجمن‌ها و راهنمایی آنان خود موجب دلگرمی و حضور بیش از پیش دانشجویان در این تشکل‌ها خواهد بود.

بر اساس اعلام مفدا، دبیر انجمن علمی دانشجویی اتاق عمل کشور با بیان اینکه فعالیت حدود ۳۰ انجمن علمی اتاق عمل در دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور آغاز شده است، گفت: با همراهی دانشجویان رشته اتاق عمل و ایجاد بسترهای مناسب در راستای پیشرفت رشته و جامعه تلاش خواهیم کرد.
دیدگاه کاربران
نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی‌شود کد امنیتی :      

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو