با امضای تفاهم نامه میان تامین اجتماعی و معاونت علمی ریاست جمهوری؛
کسب و کارهای حوزه خدمات بیمه و سلامت توسعه می‌یابد
25 تیر 1397 ساعت: 14:4



کسب و کارهای مبتنی بر فناوری اطلاعات در حوزه خدمات بیمه و سلامت کشور همزمان با هفته تامین اجتماعی و با امضای تفاهم‌نامه میان سازمان تامین اجتماعی و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری توسعه می‌یابد.‌
به گزارش سپیدآنلاین، این تفاهم‌نامه به امضای سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری و سیدتقی نوربخش مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی رسید.
معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری صبح امروز با حضور در سازمان تامین اجتماعی از دستاوردهای این سازمان در بهره‌برداری از فناوری اطلاعات بازدید کرد.
سورنا ستاری در بازدید از واحد دیتا سنتر سازمان تامین اجتماعی، به بررسی خدمات غیرحضوری این سازمان از جمله سامانه نسخه الکترونیک، نوبت‌دهی مراکز درمانی، پرونده الکترونیک بیمه‌شدگان و استعلام سوابق بیمه‌ای پرداخت.
سازمان تامین اجتماعی با 42 میلیون بیمه شده یکی از بزرگت‌رین سازمان‌های بیمه‌گر در کشور است که 18 نوع خدمت درمانی و بیمه‌ای به بیمه شدگان و مستمری‌بگیران ارائه می‌دهد.
اکنون بسیاری از خدمات سازمان تامین اجتماعی الکترونیکی است و در سال گذشته نیز 70 میلیون نسخه الکترونیکی در بخش‌های درمانی این سازمان تولید شده است.
دیدگاه کاربران
نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی‌شود کد امنیتی :      

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو