معاون درمان سازمان تامین اجتماعی:
تامین اجتماعی از قطار فناوری اطلاعات جا مانده است/حذف دفترچه در اولویت است
14 دی 1395 ساعت: 18:10معاون درمان سازمان تامین اجتماعی گفت: سازمان تامین اجتماعی برای یک دهه از قطار فناوری اطلاعات که با سرعت فراوان درحال حرکت است، جا مانده است.
به گزارش سپیدآنلاین به نقل از سازمان تامین اجتماعی، محمدعلی همتی در همایش آموزشی حذف دفترچه‌های درمانی در مراکز درمانی ملکی سازمان تاکید کرد: همه باید با تلاش و کوشش فراوان این فاصله سازمان از فناوری اطلاعات را جبران کنیم.
همتی گفت: سازمان تامین اجتماعی همواره در استفاده از فناوری الگو و پیشرو بوده است ولی در دهه گذشته این حوزه بسیار مهم و حساس به فراموشی سپرده شد که در سه سال گذشته اقدامات اساسی برای جبران عقب افتادگی ها انجام شده است. وی اظهار کرد: HIS یا سیستم اطلاعات بیمارستانی در سازمان تامین اجتماعی به روز و بستر فعالیت حوزه فناوری اطلاعات در تمامی مراکز درمانی از جمله بیمارستان ها و مراکز سرپایی سازمان فراهم شده است.
معاون درمان سازمان تامین اجتماعی گفت: اجرای طرح نسخه الکترونیک و حذف دفترچه های بیمه در مراکز درمانی ملکی از مهم ترین برنامه های این سازمان است. وی ادامه داد: این برنامه ها در راستای اجرای نهضت IT در سازمان تامین اجتماعی در حال اجراست.
همتی اظهار کرد: اقدامات این سازمان در استفاده از فناوری اطلاعات در نهایت بایستی منجر به استقرار سلامت الکترونیک شود و در این مسیر پرونده الکترونیک و نسخه الکترونیک به عنوان محورهای اصلی فعالیت سازمان در حوزه فناوری اطلاعات هستند. وی خاطرنشان کرد: علاوه بر این دو برنامه محوری در حوزه درمان تامین اجتماعی، ٢٢برنامه مبتنی بر استفاده از فناوری اطلاعات در حال اجراست که با تکمیل این برنامه ها شاهد تحول اساسی در خدمات درمانی سازمان خواهیم بود.
برچسب ها
دیدگاه کاربران
نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی‌شود کد امنیتی :      

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو