دبیر اجرایی بیست و یکمین کنگره اپتومتری خبر داد
بررسی تازه‌های اپتومتری/ رونمایی از جدیدترین دستاوردهای علمی
12 تیر 1397 ساعت: 10:4دبیراجرایی بیست و یکمین کنگره اپتومتری از ارائه جدید‌ترین دستاوردهای علمی در حوزه اپتومتری خبر داد و گفت: از تکنولوژی‌های جدید تشخیص اختلالات بینایی در این کنگره رونمایی می‌شود.
به گزارش سپیدآنلاین به نقل از فارس، جواد ملایی، اپتومتریست در ارتباط با برگزاری بیست و یکمین کنگره اپتومتری ایران اظهارداشت: این کنگره در محورهایی چون دید دوچشمی، آمبلیوپی، عینک طبی و عدسی تماسی با حضور بیش از 1000 اپتومتریست از 24 تا 26 مرداد ماه سال جاری در مرکز همایش های رازی برگزار می‌شود.

وی افزود: شرکت کنندگان در این کنگره را اپتومتریست‌های سراسر کشور، چشم پزشکان و دانشجویان رشته اپتومتری تشکیل می‌دهند و تاکنون مقالات زیادی در زمان ارسال در دبیرخانه کنگره دریافت شد و همکاران می توانند جهت ثبت نام و اطلاعات بیشتر به سامانه www.ioac.ir مراجعه کنند.

دبیر اجرایی بیست و یکمین کنگره اپتومتری افزود: سخنرانان با توجه به رویکرد اصلی کنگره به شرح وظایف اپتومتریست ها، شیوه درمان جدید، معرفی و رونمایی از تکنولوژی‌های جدید برای بررسی و تشخیص اختلالات نابینایی و اختلالات دید دوچشمی و آمبلیوپی می پردازند.

عضو شورای عالی نظام پزشکی کشور گفت: اپتومتریست‌ها به عنوان مراقبین اولیه بینایی به ارائه خدماتی مثل بررسی و تشخیص عیوب انکساری، اختلالات دید دو چشمی و انحرافات چشمی می پردازند.
دیدگاه کاربران
نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی‌شود کد امنیتی :      

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو