مدیرعامل سازمان بیمه سلامت عنوان کرد:
تحت پوشش قرار گرفتن بیش از 9‌میلیون نفر با بیمه سلامت از ابتدای کار دولت تاکنون
22 بهمن 1395 ساعت: 16:11مدیرعامل سازمان بیمه سلامت گفت: از زمان آغاز به کار دولت تدبیر و امید تاکنون 9 میلیون و 500 هزار نفر از جمعیت کشور زیرپوشش بیمه این سازمان قرار گرفته‌اند.
به گزارش سپیدآنلاین به نقل از ایسنا، محمدجواد کبیر در آیین افتتاح ساختمان بیمه سلامت در گچساران گفت: براساس برنامه‌ریزی‌ها باید تمام بیمه‌شدگان از یک دفترچه استفاده کنند و این سازمان تعهد دارد تا پایان سال جاری آن را عملیاتی کند. بیشتر این افراد تحت پوشش جزو اقشار محروم و کم درامد جامعه هستند.
وی عنوان کرد: 80 هزار میلیارد ریال اوراق مشارکت (اوراق قرضه) برای جبران بدهی سازمان بیمه سلامت ایران در مجلس تصویب شد. جا دارد از زحمات رئیس کمیسیون برنامه‌وبودجه در راستای این اقدام تشکر و قدردانی کرد. اوراق قرضه مربوط به بدهی و تعهدات دولت نسبت به سازمان بیمه سلامت ایران است.
کبیر بیان کرد: یکی از مهم‌ترین دستاوردهای دولت تدبیر و امید اجرای طرح تحول سلامت است. بیش از 350 هزار نفر در کهگیلویه و بویراحمد زیرپوشش بیمه سلامت قرار دارند که از این تعداد 304 هزار نفر روستایی و عشایری هستند.
همچنین عبدالرحیم رحیمی، فرماندار گچساران در این آیین گفت: ساختمان بیمه سلامت گچساران با اعتباری بیش از 6 میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید. افتتاح پروژه‌ها و کلنگ زنی طرح‌ها نشان از توجه ویژه دولت تدبیر وامید به رفاه حال مردم دارد.
سیدیدالله حسینی، مدیرکل بیمه سلامت استان کهگیلویه و بویراحمد نیز در این مراسم ضمن تبریک ایام‌الله دهه فجر انقلاب اسلامی گفت: ساختمان بیمه سلامت استان در زمینی به متراژ 1240متر مربع با زیربنای 2630 مترمربع بنا در پنج طبقه ساخته شده است. وی با بیان اینکه ساختمان کنونی بیمه سلامت استان کهگیلویه و بویراحمد زیبنده کارکنان و مردم استان نبود، افزود: ساختمان جدید در پنج طبقه متشکل از یک طبقه پارکینگ و 4 طبقه اداری و آمفی‌تئاتر افتتاح شد.
حسینی، اعتبار هزینه شده برای ساختمان جدید بیمه سلامت استان را چهار میلیارد و 800 میلیون تومان عنوان و یبان کرد: با سرجمع هزینه‌های شهرداری و دریافت انشعابات قریب به پنج میلیارد و 500 میلیون تومان هزینه شده است. مدیرکل بیمه سلامت استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه امروز ساختمان بیمه سلامت شهرستان گچساران را نیز افتتاح کرده‌ایم، خاطرنشان کرد: برنامه خرید زمین برای دو شهرستان دنا و کهگیلویه را در دستور کار قرار دادیم. حسینی، تعداد بیمه‌شدگان بیمه سلامت در استان کهگیلویه و بویراحمد را 485 هزار نفر عنوان کرد.
برچسب ها
دیدگاه کاربران
نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی‌شود کد امنیتی :      

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو