مدیرعامل سازمان بیمه سلامت خبر داد:
پرداخت بخشی از مطالبات موسسات طرف قرارداد بیمه سلامت
22 بهمن 1395 ساعت: 16:11مدیرعامل سازمان بیمه سلامت از پرداخت 10هزار میلیارد تومان از مطالبات موسسات طرف قرارداد بیمه سلامت در سال 95 خبر داد.
به گزارش سپیدآنلاین به نقل از ایسنا، محمدجواد کبیر در جمع خبرنگاران یاسوج گفت: در سازمان بیمه سلامت به دلیل توسعه‌یافتگی خدمات نیازمند ارائه سرویس مناسب‌تر و خدمت بهتری به بیمه‌شدگان هستیم. از اقداماتی که این سازمان انجام داده است این بود که فضای فیزیکی ادارات را متناسب با بیمه‌شدگان راه‌اندازی کنیم.
کبیر خاطرنشان کرد: استان کهگیلویه و بویراحمد ازجمله استان‌هایی بود که به لحاظ شاخص کشوری از استان‌های کمتر توسعه‌یافته بود و سرانه فضای فیزیکی تا قبل از سال 94 در این استان به ازای هر پرسنل سه متر و 10 سانتیمتر بود. از ابتدای سال 94 برنامه‌ای را تدارک دیدیم که ابتدا ساختمان اداره کل بیمه سلامت کهگیلویه و بویراحمد را در فضای 2630 مترمربع افتتاح کنیم که با افتتاح ساختمان اداری بیمه سلامت استان و شهرستان گچساران سرانه فیزیکی کارکنان به 40.8 رسیده است.
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت تعداد بیمه‌شدگان بیمه سلامت در کشور را قریب به 40 میلیون نفر عنوان کرد و ادامه داد: قریب به 50 درصد جمعیت کشور تحت پوشش بیمه سلامت هستند. 11 میلیون بیمه‌شده جدید داشته‌ایم که با حذف همپوشانی‌ها جمعیت را به 9 میلیون نفر رسانده‌ایم.
وی با اشاره به مطالبات موسسات طرف قرارداد به بیمه سلامت در سطح کشور تاکید کرد: در سال 95 قریب به 10 هزار میلیارد تومان پرداخت کرده‌ایم که 5700 میلیارد تومان آن مربوط به سال گذشته بوده است. دولت 8000 میلیارد تومان برای بیمه سلامت مصوب کرده و تاکنون 4000 میلیارد تومان پرداخت شده و 1000 میلیارد تومان دیگر طی هفته آینده دریافت خواهیم کرد و به موسسات پرداخت می‌کنیم. 68 هزار بیمار خاص تحت پوشش بیمه سلامت در کشور هستند.
مدیرعامل بیمه سلامت گفت: سرانه فضای فیزیکی بیمه سلامت در دولت تدبیر و امید به 40.8 متر مربع رسیده است. محمدجواد کبیری در مراسم افتتاح ساختمان اداره کل بیمه سلامت کهگیلویه و بویراحمد افزود: سرانه فضای فیزیکی بیمه سلامت در استان کهگیلویه و بویراحمد قبل از دولت تدبیر و امید 3.1 متر مربع بوده که هم‌اکنون به 40.8 متر مربع رسیده است.امسال 21 هزار متر مربع به مساحت فضای فیزیکی بیمه سلامت در کشور اضافه می‌شود که این میزان تا پایان سال 96 به 144هزار متر مربع می‌رسد.
برچسب ها
دیدگاه کاربران
نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی‌شود کد امنیتی :      

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو