درمان ناباروری در بیمارستان شهدای تجریش با تعرفه دولتی
11 دی 1395 ساعت: 15:10کلینیک درمان ناباروری بیمارستان شهدای‌ تجریش نهم دی‌ماه به‌طور رسمی کار خود را آغاز کرد.
به گزارش سپیدآنلاین به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، لیلا نظری، مسئول بخش نازایی این مرکز با اعلام این خبر درخصوص خدمات درمانی که قراراست در این مرکز ارائه شود، گفت: بخش درمانی IUI (تلقیح داخل رحمی اسپرم) از اول دی ماه ۹۵ افتتاح شده و کلیه درمان‌ها طبق مصوبه وزارت بهداشت مشمول طرح تحول نظام سلامت و بسته نازایی است و ۸۵درصد هزینه‌ها توسط دولت پرداخت می‌شود.
نظری اظهار داشت: در این مرکز تمامی درمان‌های ناباروری با تعرفه‌های دولتی ارائه می‌شوند. وی در توضیح بسته نازایی ارائه شده برای زوجین نابارور خاطرنشان کرد: تمامی ویزیت‌ها و درمان‌ها توسط اعضای هیات علمی دارای فلوشیپ ناباروری وIVF دانشگاه انجام می‌شود.
وی افزود: بسته نازایی شامل ارائه تمام خدمات درمانی به زوجین نابارور با تعرفه دولتی است که این موارد شاملIUI (تلقیح داخل رحمی اسپرم) یک مورد درسال،IVF (تلقیح آزمایشگاهی) یک مورد درسال وFET (انتقال جنین برگشت از فریز) نیز درسال یک مورد است که ۸۵ درصد هزینه‌های اعمال درمانی مذکور توسط دولت و مشمول طرح تحول نظام سلامت کشور خواهد بود.
گفتنی است این مرکز به منظور ارایه خدمات مطلوب به مراجعان با هماهنگی قبلی آماده پذیرش و ارایه سرویس درمانی است. آدرس و شماره تماس مرکز ناباروری بیمارستان شهدای تجریش؛ میدان تجریش، بیمارستان شهدا، کلینیک ناباروری و شماره تماس: "25719" و داخلی 184.
برچسب ها
دیدگاه کاربران
نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی‌شود کد امنیتی :      

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو