اطلاعیه وزارت بهداشت:
اعلام زمان آزمون‌های عمومی و تخصصی
30 شهریور 1395 ساعت: 23:6وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی طی اطلاعیه‌ای زمان شرکت در نخستین آزمون‌های بین‌المللی عمومی و تخصصی را اعلام کرد.
به گزارش سپیدآنلاین به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت در این اطلاعیه آمده است: «ضمن تبریک عید سعید غدیر و آغاز ولایت حضرت امیرالمومنین علی‌(ع)، به اطلاع می‌رساند دانشگاه علوم پزشکی مجازی با همکاری مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به منظور ارتقاء سطح ارائه خدمات و ایجاد تسهیلات بیشتر برای متقاضیان شرکت در آزمون‌های بین‌المللی حسب نیازهای دانشی و حرفه‌ای دانش‌آموختگان علوم پزشکی تدابیر لازم برای برگزاری آزمون‌های مختلف را فراهم آورده است.
در این راستا قراردادهای مورد نظر با سازمان‌های معتبر بین‌المللی (از جمله ‌ETS City & Guilds ،MHDPRO ،Prometric ، UEMSمنعقد و هماهنگی‌های لازم جهت برگزاری آزمون‌های متعدد بین‌المللی در سطوح عمومی و تخصصی با تاکید بر آزمون‌های حوزه علوم پزشکی به‌عمل آمده و ثبت‌نام برای شرکت در نخستین سری از این آزمون‌ها از تاریخ 5 مهرماه امسال آغاز و اولین آزمون در تاریخ 22 مهرماه سال جاری برگزار خواهد شد.
همچنین سایر آزمون‌های بین‌المللی عمومی و تخصصی که به نوعی مرتبط با نیازهای دانشی و حرفه‌ای دانش‌آموختگان علوم‌پزشکی می‌باشد نیز در آینده نزدیک برای کلیه متقاضیان داخل و خارج از کشور اختصاصاً توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به عنوان متولی این امر در کشور برگزار خواهد شد که اطلاعات مرتبط در وقت مقتضی منتشر خواهد شد.
در این اطلاعیه آمده است: «جزئیات و برنامه‌های مورد نظر در خصوص این آزمون‌ها با مراجعه به سایت دانشگاه علوم پزشکی مجازی (vums.ac.ir) و یا سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی (sanjeshp.ir) قابل دریافت می‌باشد.
برچسب ها
دیدگاه کاربران
نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی‌شود کد امنیتی :      

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو