مشاوره رایگان طب سنتی در نمایشگاه قرآن
30 خرداد 1395 ساعت: 16:3وزارت بهداشت با حضور در بیست‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم، خدمات رایگان مشاوره طب سنتی به بازدیدکنندگان ارائه می‌دهد.
به گزارش سپیدآنلاین به نقل از میزان، وزارت بهداشت با اختصاص غرفه‌ای با نام «مشاوره رایگان طب سنتی» در نمایشگاه قرآن از ساعت ١٧ تا ٢٣ خدمات مشاوره طب سنتی ارائه می‌دهد
گفتنی است مهم‌ترین فعالیتی را که وزارت بهداشت برای امسال در نظر گرفته‌ است بحث سبک زندگی و تغذیه با محوریت مفاهیم قرآنی است. همچنین یک بخش ویژه برای آشنایی مردم با درمان‌های طب سنتی در نظر گرفته شده است که یک پزشک طب سنتی به سوالات تغذیه‌ای بازیدکنندگان نمایشگاه قرآن پاسخ می‌دهد.
لازم به ذکر است، ارائه مشاوره رایگان برای خانواده‌ها توسط متخصصین طب سنتی دانشگاهی، تعیین مزاج، آموزش تدابیر لازم برای حفظ صحت و سلامت، توزیع کتاب و بروشورهای آموزشی میان مراجعان، آموزش تدابیر فصل تابستان و توصیه‌های بهداشتی ماه رمضان و تدابیر روزه‌داری برای خانواده‌ها و آموزش اصول زندگی سالم از دیگر فعالیت‌های مهم غرفه وزارت بهداشت در این دوره از برگزاری نمایشگاه قرآن است.
بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با شعار «به سوی فهم قرآن» از ٢۴خرداد ماه تا ٨تیر ماه مصادف با ٧ تا ٢٢ماه مبارک رمضان به مدت ١۶روز در مصلی بزرگ حضرت امام خمینی(ره) از ساعت ١٨ الی ٢٣:٣٠ برگزار می‌شود.
برچسب ها
دیدگاه کاربران
نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی‌شود کد امنیتی :      

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو