وزیر بهداشت:
تعرفه‌های پزشکی فردا نهایی می‌شود
28 اردیبهشت 1395 ساعت: 16:2وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از نهایی شدن تعرفه‌های پزشکی در جلسه هیات وزیران خبر داد و گفت: «تعرفه‌های پزشکی چهارشنبه نهایی می‌شود.»
به گزارش سپیدآنلاین به نقل از آنا، سیدحسن هاشمی در حاشیه نشست روسای دانشگاه‌های علوم پزشکی در جمع خبرنگاران درباره تعیین تکلیف تعرفه‌های پزشکی سال95، اظهار داشت: «بنا بر آن است که تعرفه‌های پزشکی 95، چهارشنبه نهایی شود و امیدواریم که دولت نیز هرچه سریع‌تر تعرفه‌ها را تصویب کند.»
هاشمی درباره تبلیغات در فضای مجازی نیز گفت: «تنها راه مقابله با تبلیغات مخرب در فضای مجازی، توانمند کردن مردم است. بسیاری از این تبلیغات را با اقدامات سلبی نمی‌توان پیشگیری کرد بلکه باید مردم در این زمینه آگاهی داشته باشند.» وی درباره ناصرخسروی مجازی گفت: «ناصر خسرو مجازی در همه دنیا هست. تنها با افزایش دسترسی به خدمات و توانمند کردن مردم است که می‌توان در مقابله با این موضوع وارد شد. جامعه باید توانمند شود و با آگاهی که پیدا می‌کند، خود انتخاب کننده باشد.»
هاشمی در پاسخ به سوالی درباره بدهی بیمه‌ها به مجموعه وزارت بهداشت و فیش‌های چند میلیونی حقوقی از سوی مدیر سابق بیمه مرکزی، گفت: «از این موضوع گلایه دارم. چراکه در حق مدیر بیمه مرکزی ظلم شد. ایشان 50سال در کشور زحمت کشیده و حقش این نبود. وی همه معوقات و پرداخت‌ها را در یک فیش آورده بود کاری که ممکن است بسیاری از مدیران در چند فیش انجام دهند. در هر حال ایشان از مدیران سالم کشور بودند.»
وزیر بهداشت درمورد بدهی بیمه‌ها به مجموعه وزارت بهداشت نیز گفت: «بیمه‌ها نزدیک به 11ماه است که در پرداخت‌هایشان تاخیر دارند و این بی‌سابقه است. البته جلساتی را با معاون اول رئیس‌جمهور در جهت پیدا کردن راهکاری در این زمینه برگزار کرده‌ایم.»
برچسب ها
دیدگاه کاربران
نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی‌شود کد امنیتی :      

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو