خدمات ویژه مترو تهران به عزاداران اربعین حسینی
9 آذر 1394 ساعت: 17:9مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران از خدمات ویژه به عزاداران اربعین حسینی اشاره کرد و گفت: در روز چهارشنبه مترو در ایستگاه شهر ری بعد از پایان آیین پیاده روی اربعین تهران عزاداران را به صورت رایگان جابجا خواهند کرد.
به گزارش ایرنا به نقل از مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه، محسن نایبی ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن اربعین سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و 72 تن از یاران باوفایش افزود: به منظور سهولت در جابجایی شهروندان و عزاداران حسینی شرکت کننده در پیاده روی اربعین به سمت حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع)، مسافرگیری از ایستگاه شهرری در روز چهارشنبه 11 آذرماه بعد از پایان آیین تا جابجایی کامل عزاداران، به صورت رایگان انجام می شود.

وی در خصوص سایر خدمات مترو تهران در این روز گفت: در خط یک مترو تهران که در روز اربعین بیشترین مسافر را به خاطر وجود اماکن مذهبی همانند حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع)، امامزاده صالح(ع) و سایر اماکن دارد، فاصله گذر قطارها کاهش می یابد.

به گفته مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران با افزایش 33 درصدی حرکت قطارها در خط یک، فاصله گذر از هر هفت دقیقه یکبار به پنج دقیقه کاهش خواهد یافت.
دیدگاه کاربران
نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی‌شود کد امنیتی :      

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو