برگزاری چهارمین مجمع انجمن‌های علمی گروه پزشکی
29 بهمن 1394 ساعت: 22:11مجمع انجمن‌های علمی گروه پزشکی ایران روز پنجشنبه بیست و نهم بهمن ماه از ساعت 15 چهارمین نشست کارشناسی خود را برگزار کرد.
به گزارش «سپیدآنلاین» شرکت‌کنندگان در این نشست، روسا، دبیران و هیئت مدیره انجمن‌های گروه پزشکی، مسئولین عالی و مدیران آموزشی و درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و همینطور مسئولین سازمان نظام پزشکی بودند که در کارگروه‌های سه‌گانه «بررسی نقاط ضعف و قوت نظام آموزش پزشکی کشور»، «چالش‌ها، فرصت‌ها و دستاوردهای طرح تحول نظام سلامت» و «نحوه فعالیت کمیته‌های اخلاق حرفه‌ای در راستای تفاهم‌نامه فی‌مابین سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران و مجمع انجمن‌های علمی گروه پزشکی» به بحث و تبادل نظر پرداختند.
در ادامه این مراسم، اعضای کارگروه‌های سه‌گانه در یک سالن گرد هم آمده و روسای کارگروه‌ها، گزارشی از نتایج نهایی مباحث مطرح شده ارائه کردند. همچنین خبر احراز صلاحیت «علی نوبخت دبیر مجمع انجمن‌های علمی گروه پزشکی» جهت شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی و قرارگیری نام او در فهرست اصلاح‌طلبان به استحضار حاضرین در جلسه رسید و جمعی از روسای انجمن‌ها و چهره‌های سرشناس جامعه پزشکی حمایت خود را از کاندیداتوری وی اعلام کردند.
این نشست کارشناسی که در مرکز همایش‌های برج میلاد برگزار شد را «مجمع انجمن‌های علمی گروه پزشکی ایران» با حمایت «جامعه جراحان ایران» و «سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران» برگزار کرد.
دیدگاه کاربران
نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی‌شود کد امنیتی :      

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو