وزیر بهداشت وارد شیراز شد:
افتتاح 189پروژه بهداشتی و درمانی در فارس
26 بهمن 1394 ساعت: 18:11وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ساعاتی پیش وارد فرودگاه شهید آیت الله دستغیب شیراز شد.
به گزارش سپیدآنلاین به نقل از وبدا، سیدحسن هاشمی که برای هشتمین بار به استان فارس سفر کرده است، با استقبال استاندار فارس، رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز و جمعی از مسئولان دانشگاه وارد شیراز شد و تا فردا، بیست و هفتم بهمن، میهمان مردم این استان است. در این سفر، 189پروژه بهداشتی و درمانی استان فارس، وارد چرخه خدمت‌رسانی به مردم می‌شود.
در این پروژه‌ها، نام هشت بیمارستان در شیراز، آباده، داراب، استهبان، بوانات، داریون، قادرآباد و بیضاء به چشم می‌خورد که بیمارستان سوانح سوختگی و ترمیمی امیرالمومنین(ع) شیراز، در شهر صدرا، بزرگ‌ترین پروژه درمانی آن محسوب می‌شود. این بیمارستان، به‌عنوان بزرگ‌ترین و مجهزترین بیمارستان سوانح سوختگی و ترمیمی کشور، در شیراز احداث شده است.
بیش از 60مرکز بهداشتی درمانی و جامع سلامت، خانه پزشک و خانه سرایداری، بیش از 40خانه بهداشت، 12بلوک زایمانی، 24بخش بستری، 10پایگاه اورژانس، 80 تخت ویژه، بخشی از پروژه‌هایی است که در سفر وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، افتتاح خواهد شد.
مراسم آغاز عملیات اجرایی بیمارستان نمازی شماره2 با هزار و 200تخت، حضور در آیین اختتامیه جشنواره فرهنگی هنری دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور و همایش باران مهر و ماه برای تقدیر از بانوان نیک‌اندیش استان فارس از دیگر برنامه‌های سفر وزیر بهداشت، به استان فارس است.
دیدگاه کاربران
نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی‌شود کد امنیتی :      

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو