بازدید از راکتور اراک به هفته آینده موکول شد
26 دی 1394 ساعت: 12:10نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از بازدید تاسیسات هسته ای خنداب اراک در هفته آینده خبر داد.
حسین سبحانی نیا در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در خصوص بازدید از تاسیسات هسته ای گفت: طبق مصوبه مجلس شورای اسلامی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی نظارت بر حسن اجرای بر جام را بر عهده گرفت از این جهت تصمیم گرفته شد اعضای کمیسیون از تاسیسات و سایت های هسته ای کشور بازدید کنند.

نماینده مردم نیشابور و فیروز در مجلس نهم شورای اسلامی ادامه داد: بر همین اساس تا کنون از سایت هسته ای نطنز و فردو بازدید ها لازم به عمل آمده است.

وی در باره بازدید از تاسیسات هسته ای خنداب اراک اظهار داشت: این تاسیسات به این جهت که باید تغییراتی در قلب راکتور آن اعمال شود از حساسیت ویژه ای برخوردار است که آخرین بازدید کمیسیون از سایت های هسته ای راکتور اراک خواهد بود.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به تشکیل جلسه هیات رئیسه این کمیسیون گفت: اعضای هیات رئیسه کمیسیون در هفته جاری نشستی خواهند داشت تا زمان بازدید از راکتور اراک را تعیین کنند، با توجه به اهمیتی که این سایت هسته ای دارد به احتمال زیاد هفته آینده بازدید از خنداب اراک انجام می شود.
دیدگاه کاربران
نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی‌شود کد امنیتی :      

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو