علت بازگشایی شعبه KFC در تهران
29 دی 1394 ساعت: 13:10نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر دادگستری خواستار توضیح علت بازگشایی شعبه غذایی KFC در شهرک غرب تهران شد.
تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولین اجرایی کشور در جلسه علنی امروز مجلس (29 دی 94) از سوی هیات رئیسه قرائت شد که این تذکرات به شرح زیر است:

به گزارش فارس، مجتبی رحماندوست نماینده مردم تهران در تذکری به رئیس جمهور عنوان کرد: علت حذف احکام مربوط به برنامه‌های مرتبط با ایثارگران در 3 متن اساسی قانون دائمی‌سازی قانون برنامه ششم و قانون بودجه سال 95 چیست و در تذکری به وزیر دادگستری خواستار توضیح علت بازگشایی شعبه غذایی KFC در شهرک غربی تهران شد.

علیرضا محجوب و نادر قاضی‌پور نمایندگان تهران و ارومیه در تذکری به وزیر صنعت خواستار پرداخت به موقع حقوق کارگران کارخانجات و واحدهای تولیدی و در تذکری به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز خواستار تسریع در پرداخت حقوق مستمری‌بگیران و بازنشستگان تامین اجتماعی شدند.

شهباز حسن‌پور بیگلری نماینده مردم سیرجان در تذکری به وزیر نفت خواستار اعزام هیاتی جهت رسیدگی به علت عدم گازرسانی به شهر گلزار از شهرهای حوزه انتخابی خود شد.
دیدگاه کاربران
نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی‌شود کد امنیتی :      

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو