معاون اجرایی و پشتیبانی سازمان تدارکات پزشکی هلال‌احمر:
برنامه‌ای برای گسترش داروخانه‌ها وجود ندارد
2 بهمن 1394 ساعت: 18:11معاون اجرایی و پشتیبانی سازمان تدارکات پزشکی هلال‌احمر با بیان اینکه انتقادات اخیر به داروخانه‌های هلال‌احمر ابعاد غیر تخصصی دارد، گفت: «دوستان ما جنبه‌های انسانی کار را به کلی کنار گذاشته‌اند و بر جنبه‌های تجاری آن بحث می کنند. هلال‌احمر یک سازمان انسان‌دوستانه است که خدمت انسانی ارائه می دهد و حتی در حوزه دارو نیز همین نگاه را دارد.»
جواد فلاح، معاون اجرایی و پشتیبانی سازمان تدارکات پزشکی هلال‌احمر در گفتگو با سپیدآنلاین در واکنش به صحبت‌های مطرح شده انجمن داروسازان مبنی بر عدم گسترش و فعالیت داروخانه‌های هلال‌احمر گفت: «پرداختن به این موضوع ابعاد غیر تخصصی دارد . داروخانه‌های خیلی بزرگتر از داروخانه‌های هلال‌احمردر سطح شهر فعالیت می‌کنند. کسانی که نسبت به فعالیت هلال‌احمر معترض هستند باید بدانند که بیشترین خدمتی که در داروخانه‌ها ارائه می‌شود به محرومین است. به داروخانه هلال‌احمر مراجعه کنید و ببینید داروها به بیمارانی ارائه می‌شود که دارای بیمه هستند و حتی در بسیاری از موارد فرانشیز آن نیز دریافت نمی‌شود.»
وی ادامه داد: «دوستان ما جنبه‌های انسانی کار را به کلی کنار گذاشته‌اند و بر جنبه‌های تجاری آن بحث می کنند. هلال‌احمر یک سازمان انسان‌دوستانه است که خدمت انسانی ارائه می دهد و حتی در حوزه دارو نیز همین نگاه را دارد. لذا برنامه‌ای برای گسترش داروخانه‌ها وجود ندارد.»
معاون اجرایی و پشتیبانی سازمان تدارکات پزشکی هلال‌احمر گفت: «در جواب بحث‌هایی که درباره داروخانه‌های هلال‌احمر مطرح می‌کنند،باید بگویم که ما از نظر حجم ،حتی جزء داروخانه‌‌های اول در سطح کشور نیستیم. ارقامی که درباره سود داروخانه‌های هلال احمر مطرح می شود به هیچ وجه صحت ندارد.»
دیدگاه کاربران
نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی‌شود کد امنیتی :      

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو