با حکمی از سوی رئیس جمعیت هلال‌احمر؛
مرتضی سلیمی به‌عنوان قائم‌مقام سازمان امداد و نجات منصوب شد
27 دی 1394 ساعت: 18:10رئیس جمعیت هلال‌احمر در حکمی مرتضی سلیمی، مدیرعامل سابق جمعیت هلال‌احمر استان مرکزی را به سمت قائم‌مقام سازمان امداد و نجات منصوب کرد.
به گزارش سپیدآنلاین، سید امیرمحسن ضیائی، در حکم انتصاب مرتضی سلیمی آورده است: «نظر به تعهد و شایستگی و توانمندی جنابعالی و پیشنهاد رئیس سازمان امداد و نجات به‌موجب این حکم به‌عنوان قائم‌مقام سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر منصوب می‌شوید.
با عنایت به وظایف خاص و مهم جمعیت هلال‌احمر و شرایط اقلیمی و جغرافیایی ویژه کشور، از جنابعالی انتظار دارم ضمن هماهنگی کامل با رئیس محترم سازمان، تمام همت، توان علمی و تخصصی خود را همسو با انجام وظایف و ماموریت‌های محوله منطبق با اساسنامه جمعیت و قوانین مربوطه به‌کار بگیرید.»
لازم به ذکر است، صبح امروز نیز جلسه‌ای در سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر با حضور ریاست و شورای معاونین این سازمان برگزار و مرتضی سلیمی به‌عنوان قائم‌مقام سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر معرفی شد.
ناصر چرخ‌ساز با اشاره به تعهد، شایستگی و توانمندی‌ و همچنین سوابق ارزشمند قائم‌مقام جدید سازمان امداد و نجات، از حسن اعتماد رئیس جمعیت هلال‌احمر در مورد این انتصاب تقدیر و تشکر کرد.
دیدگاه کاربران
نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی‌شود کد امنیتی :      

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو