سازمان بهشت زهرا در اطلاعیه‌ای اعلام کرد:
ابتلای کارگران بهشت زهرا به آنفلوانزا صحت ندارد
22 دی 1394 ساعت: 18:10سازمان بهشت زهرا با صدور اطلاعیه‌ای خبر ابتلای کارگران بهشت زهرا به آنفلوانزا را تکذیب کرد.
به گزارش سپیدآنلاین به نقل از روابط عمومی سازمان بهشت زهرا، در این اطلاعیه آمده است: «مصاحبه با تیتر ابتلای کارگران غسال بهشت زهرا به آنفلوانزای H1N1 " که در سطح وسیع در رسانه‌ها و فضای مجازی منتشر گردید، خوشبختانه صحت نداشته و باتوجه به انتشار وسیع در رسانه‌ها توضیحاتی در جهت تنویر افکار عمومی در این زمینه توسط این سازمان ارایه شده است.
لازم به توضیح است که در ماه‌های اخیر تنها دو تن از پرسنل شریف مجموعه سازمان بهشت زهرا به دلایل احتمالا" سرماخوردگی پیشرفته به پزشک و سپس بیمارستان مراجعه و تحت آزمایش و درمان قرار گرفته که یک مورد از آنان مرخص و دیگری نیز مراحل تشخیص و درمان را طی می‌نماید. که این آمار با توجه به خدمات رسانی گسترده و بی‌وقفه این سازمان و شرایط خاص آن از جهت مواجهه پرسنل با انواع بیماری‌ها نشانگر رعایت نکات و مسایل بهداشتی و حفظ سلامت پرسنل در سطح بسیار بالایی می‌باشد .
نکته قابل توجه اینکه هیچ کدام از این دو پرسنل به طور مستقیم شاغل در واحد تطهیر و یا سالن های سردخانه که مستقیم با متوفی در تماس باشند، نبوده ؛ فلذا انتشار این خبار و ارتباط دادن کار این عزیزان با بیماری آنان بشدت تکذیب می گردد و مصداق بارز تشویش اذهان عمومی و ایجاد دلهره و اضطراب در جامعه می باشد . همانطور که ممکن است خدای ناکرده بیماری سرما خوردگی یا آنفلوانزا یا هر بیماری دیگر در هر یک از مشاغل دیگر نیز وجود داشته باشد . که ان‌شاءالله همه شهروندانمان از آن بی بهره باشند ؛ فلذا شایسته است و انتظار می رود ؛ رسانه ها در جهت آرامش خاطر شهروندانمان ؛ پس از اطلاع دقیق از صحت اخبار آن ها را منتشر نمایند.
اکنون ضمن محفوظ بودن پیگیری قانونی موارد کذب مطروحه در این خبر، برای سازمان بهشت زهرا(سلام الله علیها) به همشهریان عزیزمان اطمینان می دهیم براساس گزارش روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(س)، پرسنل شریف این سازمان در صحت و سلامت مشغول خدمات رسانی به شهروندان عزیزمان بوده وهمه سعی و تلاششان کاستن از دردها و آلام مراجعین داغدار می باشد. و برای همه شهروندان عزیزمان سلامتی و بهروزی و شادکامی از خداوند قادر منان طلب می‌نماید.»
دیدگاه کاربران
نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی‌شود کد امنیتی :      

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو