رییس انجمن داروسازان ایران:
آیین نامه تاسیس داروخانه‌ها را متوقف و بازبینی کنید
26 خرداد 1400 ساعت: 17:3رییس انجمن داروسازان ایران، توقف اجرای آیین نامه جدید تاسیس داروخانه‌ها و بازبینی مجدد آن را خواستار شد.
به گزارش سپید و بنابر اعلام روابط عمومی انجمن داروسازان ایران، محمدباقر ضیا در مجمع عمومی نمایندگان انجمن داروسازان ایران که بابت آیین نامه جدید تاسیس داروخانه برگزار شده بود، خطاب به رئیس سازمان غذا و دارو گفت: «بارها از مسئولین سازمان غذاودارو درخواست کرده‌ایم که پشت درهای بسته برای سرنوشت داروسازها تصمیم نگیرید. این آیین نامه مطمئنا کارشناسی نیست و یک بدعت خطرناک است. شک نکنید پنج سال دیگر پشیمان می‌شویم، چون اساس کار درست نیست.»

وی تدوین این آیین نامه را به کام سرمایه‌دارها خواند و گفت: «ما از سیستمی که ما را به این روز انداخته است، گله داریم. سرمایه داران سیری ناپذیری که دنبال سود بیشتر هستند، با این آیین نامه پر و بال می‌گیرند.»

ضیا افزود: «امروز شرکت‌های دارویی هم دارند نفس داروخانه‌ها را می‌گیرند و متاسفانه اغلب آیین نامه‌های انضباطی، بر سر داروخانه‌ها هوار شده است.»

وی گفت: «حتی داروسازان جوان هم از این آیین نامه آسیب خواهند دید و چند سال بعد متوجه خواهند شد که بزرگ‌ترین کلاه بر سر داروسازها به خصوص داروسازان جوان رفته است.»
دیدگاه کاربران
نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی‌شود کد امنیتی :      

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو