زن 47 ساله یک ساعت پس‌ازاینکه فهمید باردار است، زایمان کرد
16 آبان 1394 ساعت: 23:8یک زن 47 ساله که با شکایت از درد شکمی شدید به بیمارستان مراجعه کرده بود، دریافت که باردار است و یک ساعت بعد نوزاد دختر سالمی را به دنیا آورد.
به گزارش دیلی میل جودی براون اهل بورلی در ماساچوست بزرگ شدن شکمش را به افزایش وزن و تغییرات جسمی مربوط به باردارشدن را به وارد شدن به دوران یائسگی نسبت می‌داد.

اما پس‌ازاینکه دچار درد شکمی شدید و غیرقابل‌تحملی شد، او و شوهر 48 ساله‌اش جیسون، به بیمارستان بورلی مراجعه کردند، و در آنجا بود که او برای نخستین بار دریافت باردار است.

او و شوهرش به بیمارستان ماساچوست در بوستون آمریکا رفته بودند، زیرا او دچار دردهای شکمی تحمل‌ناپذیری شده بود که بعد معلوم شد در واقع دردهای زایمانی هستند.

به گفته جودی، دکترش پس از معاینه فیزیکی به او گفت: «خبر خوب این است که انسداد روده‌ای وجود ندارد. شما باردار هستند و همین‌الان دارید زایمان می‌کنید.»

و فقط یک ساعت بعد جودی و جیسون پس از 22 سال ازدواج برای نخستین بار صاحب دختری به نام کارولین رُز با وزن سه کیلو و هشتصد گرم شدند.

گرچه این زوج همیشه به فکر بچه‌دار شدن بودند، هرگز گمان نمی‌کردند در این سن و سال بالا بچه‌دار شوند.

جیسون، پدر بچه گفت:‌«احساس من مثل این است که از خواب بیدار شده‌ام و خودم را بخش اورژانس می‌بینم و به خود می‌گویم آیا همه این اتفاقات رویا نبود؟.»
دیدگاه کاربران
نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی‌شود کد امنیتی :      

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو