ساعت فعالیت داروخانه مرکزی هلال احمر
اطلاع از خدمات دارویی با شماره ۴۱۶۵۱
3 آذر 1399 ساعت: 14:9تامین داروهای تخصصی نظیر‌ام اس، شیمی درمانی و بیماری‌های خاص و تامین و توزیع داروهای مورد نیاز‌بخش های تخصصی و فوق تخصصی نظیر چشم پزشکی، دیالیز، مرکز رویش و ناباروری از مهم‌ترین خدمات داروخانه مرکزی شماره ۲ هلال احمر (تهرانپارس) است.
به گزارش سپید بنابر اعلام روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان تدارکات پزشکی، داروخانه مرکزی شماره ۲ هلال احمر واقع در شرق تهران (تهرانپارس) به عنوان یکی از داروخانه‌های تحت پوشش سازمان تدارکات پزشکی تلاش دارد خدمات شایسته دارویی را در سریع‌ترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت به هموطنان ارائه کند.

تامین داروهای تخصصی نظیر ‌ام اس، شیمی درمانی و بیماری‌های خاص و تامین و توزیع داروهای مورد نیاز ‌بخش‌های تخصصی و فوق تخصصی نظیر چشم پزشکی، دیالیز، مرکز رویش و ناباروری از مهم‌ترین خدمات داروخانه تهرانپارس است.

این داروخانه به دلیل تامین و توزیع به موقع داروهای مورد نیاز مردم اعم از داروهای تخصصی، داروهای پرونده‌ای و داروهای تک نسخه‌ای که اکثراً تحت پوشش بیمه‌های جاری کشور هستند از نقش و اهمیت ویژه‌ای در نظام توزیع دارو برخوردار است.

همچنین نمایندگان سازمان‌های بیمه‌گر شامل بیمه‌های تامین اجتماعی، بیمه سلامت، خدمات‌درمانی و نیروهای مسلح به منظور تایید اینترنتی نسخ و با هدف رفع مشکلات احتمالی مراجعه کنندگان در داروخانه مستقر بوده و با ایجاد این امکانات تلاش می‌شود تا مدت زمان انتظار برای دریافت دارو در حداقل زمان ممکن انجام شود.

بیماران و مراجعان می‌توانند برای دریافت خدمات، تهیه دارو و همچنین تایید نسخ همه روزه از ساعت۷ و ۳۰ دقیقه صبح الی ۱۹ به این داروخانه واقع در فلکه دوم تهرانپارس، خیابان جشنواره، محوطه مجتمع دارویی و درمانی هلال ایران مراجعه کنند.

داروخانه‌های تحت پوشش سازمان تدارکات پزشکی شامل داروخانه مرکزی هلال احمر واقع در خیابان طالقانی، داروخانه مرکزی شماره ۲ واقع در تهرانپارس، داروخانه جزیره کیش و ‌بخش تجهیزات پزشکی است که روزانه به صدها نفر خدمات دارویی ارائه می‌کند.

همچنین سامانه اطلاعات دارویی داروخانه مرکزی هلال احمر به شماره ۴۱۶۵۱  از ساعت ۸ الی ۱۹ آماده پاسخگویی به هموطنان است.
دیدگاه کاربران
نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی‌شود کد امنیتی :      

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو