با حکم معاون درمان وزارت بهداشت
سرپرست دفتر ارزیابی فناوری‌های سلامت، تدوین استاندارد و تعرفه خدمات سلامت منصوب شد
16 آبان 1399 ساعت: 10:8معاون درمان وزیر بهداشت در حکمی، مهدی یوسفی را به عنوان سرپرست دفتر ارزیابی فناوری‌های سلامت، تدوین استاندارد و تعرفه خدمات سلامت منصوب کرد.
به گزارش سپید به نقل از وبدا، متن این حکم به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر مهدی یوسفی
متخصص محترم ارتوپدی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی

نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جنابعالی، به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست دفتر ارزیابی فناوری‌های سلامت، تدوین استاندارد و تعرفه خدمات سلامت منصوب می‌شوید تا تحت عنایت پروردگار، با سیاستگذاری، تولید شواهد، ساماندهی و مدیریت عملکرد و ارتقای دانش و نظارت بر عملکرد واحد‌های تابعه، مدیریت اطلاعات و ارائه برنامه استراتژیک و برنامه عملیاتی در حوزه‌های زیر در راستای تحقق اهداف نظام سلامت فعالیت نمایید:  

1.ارزیابی فناوری سلامت برای تمام محصولات دانشی قبل از مجوز ورود به عرصه سلامت کشور بر مبنای هزینه اثر بخشی و در قالب سطح‌بندی ارائه خدمات سلامت کشور.

2.تدوین راهنماها و استاندارد خدمات  سلامت و بازنگری دوره‌ای.

3.بازنگری، تدوین بسته خدمات پایه بیمه‌ای با کمک افراد خبره، سازمان‌ها و حوزه‌های مرتبط بخصوص تدوین Minimal package , Essential package, Benefit
package
4.تدوین Clinical Pathway برای بیماریهای شایع و تلاش جهت اجرایی‌سازی آن

5.بازنگری و پایش بسته‌های مرتبط در برنامه‌های طرح تحول سلامت با هدف جلوگیری از هزینه‌های فقر‌زا و کمک به ماندگاری پزشکان در مناطق محروم و توجه ویژه به بیماران خاص و صعب‌العلاج.

5.پیگیری در جهت اجرای کتاب ارزش نسبی با اولویت منطقی کردن هزینه‌ها و تامین عدالت بین رشته‌ای با کمک دبیرخانه شورای عالی بیمه،  سازمان برنامه و بودجه، نظام پزشکی و سازمان‌های بیمه گر.

6.همکاری با معاونت‌های محترم بهداشتی و توسعه مدیریت و منابع وزارت متبوع در جهت اجرای کامل پرونده الکترونیک سلامت و پزشکی خانواده و نظام ارجاع.
7.همکاری در ارتقاء HIS بیمارستان و الکترونیکی شدن خدمات و ارسال اسناد الکترونیک به بیمه‌ها.

8.مدیریت بر تحلیل و توزیع مناسب منابع طرح تحول سلامت

9.همکاری با مرکز مدیریت بیمارستانی و تعالی بالینی جهت اجرایی‌سازی خدمات دورا پزشکی (Telemedicine)

امید است با اتکال به خداوند متعال و در جهت خدمت به ملت شریف ایران با حضور مستمر در بین مردم در انجام شایسته وظایف با رعایت ضوابط و قوانین موفق باشید.

دکتر قاسم جان بابایی
معاون درمان
دیدگاه کاربران
نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی‌شود کد امنیتی :      

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو