پیام تسلیت وزیر بهداشت در پی شهادت رییس بیمارستان لبافی نژاد تهران
27 مهر 1399 ساعت: 17:7وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در پیامی، شهادت مدافع سلامت، رییس بیمارستان لبافی نژاد تهران بر اثر ابتلا به کرونا را تسلیت گفت.

به گزارش سپید به نقل از وبدا، پیام تسلیت سعید نمکی به شرح زیر است:

طوفان بلاخیز کرونا در ماه¬های اخیر علی‌رغم تلاش شبانه¬ روزی همکارانمان در سراسر کشور جان تعداد قابل توجهی از هموطنان عزیزمان را گرفت.
در این بلا، مدافعین رشید سلامت نیز بی‌گزند نماندند و صدها نفر از جان برکفان خدمتگزارمان در نظام سلامت مبتلا، بستری و ده¬ها نفر به خیل شهدا پیوستند که هر روز خبر جانگداز از دست رفتن عزیزی از این گروه فداکار داغ تازه¬ای بر دل اینجانب و همکارانم می‌نهد.

متاسفانه امروز در سوگ یکی از همکاران صدیق دیگرمان نشستیم و دکتر محمد زارع چشم پزشک فداکار، اخوی دوشهید بزرگوار و رئیس محترم بیمارستان شهید لبافی¬نژاد را پس از ابتلا به بیماری COVID-19 از دست دادیم. وی که سال‌ها در سنگرهای متعدد در خدمت نظام سلامت بود و در این ایام نیز از هر کوششی جهت خدمت به بیماران کرونائی دریغ نورزید.

ضمن تسلیت به جامعه پزشکی و خانواده محترمش و درود به روح بلند همه شهدای مدافع سلامت برای وی همنشینی با سالار شهیدان در کنار دوشهید بزرگوارش و برای خانواده ارجمندش صبوری و اجر  بی‌پایان آرزومندم.

دکتر سعید نمکی
وزیر بهداشت درمان و‌آموزش پزشکی
برچسب ها
دیدگاه کاربران
نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی‌شود کد امنیتی :      

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو