با حکم وزیر بهداشت
سرپرست دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی منصوب شد
20 مهر 1399 ساعت: 13:7وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی حمیدرضا خانکه را به عنوان سرپرست دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی منصوب کرد.
به گزارش سپید به نقل از وبدا، متن این حکم به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر حمیدرضا خانکه
استاد محترم دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی
باعنایت به تعهد، تخصص و تجارب ارزنده علمی و اجرائی جناب عالی به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی منصوب می‌شوید. تا با استفاده از توان تخصصی و کارشناسی اعضای محترم هیات علمی و کارکنان محترم آن دانشگاه و استفاده از ظرفیت منابع بالقوه سایر‌ بخش‌های حوزه خود اقدامات لازم را به عمل آورید.

امید است با اتکال به خداوند متعال در ا نجام شایسته وظایف با رعایت قانونمداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید موفق و سرافراز باشید.
همچنین وزیر بهداشت در نامه‌ای از خدمات امیرمسعود عرب لودریچه در مدت تصدی مسئولیت ریاست دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی تشکر و قدردانی کرد.

متن این نامه نیز به شرح زیر است:
جناب آقای دکتر امیرمسعود عرب لودریچه
خدمتگزاری در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فرصتی مغتنم و نعمتی بزرگ است که خداوند متعال به بندگان برگزیده خویش عطا می‌فرماید. بدینوسیله از خدمات ارزشمند و تلاش مستمر و شایسته شما در مدت تصدی مسئولیت ریاست دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی صمیمانه تشکر و قدردانی می‌نمایم.
از خداوند متعال سلامتی، بهروزی و دوام توفیق شما را در خدمتگزاری به نظام اسلامی و مردم شریف ایران، در مناصب و جایگاه‌های دیگر خواستارم.
دیدگاه کاربران
نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی‌شود کد امنیتی :      

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو