انگلیسی ها به مراکز خرید هجوم بردند
6 دی 1394 ساعت: 14:10میلیون ها تن از مردم انگلیس روز شنبه همزمان با نخستین حراج بزرگ در سال میلادی جدید موسوم به «باکسینگ دی» برای خرید به مراکز و فروشگاه های زنجیره ای این کشور هجوم بردند.
به گزارش ایرنا، منابع اقتصادی گفته اند که انتظار می رود که مشتریان در این روز (26 دسامبر) و چند روز مانده به سال نو مسیحی، بیش از 3 میلیارد و 740 میلیون پوند به صورت مستقیم و یا آنلاین از فروشگاه ها خرید کنند که شش درصد بالاتر از سال گذشته میلادی است.
براساس برآورد این منابع، انتظار می رود که 22 میلیون تن از مردم انگلیس برای خرید کالاها در روز باکسینگ دی که با تخفیف های قابل توجهی همراه است، راهی فروشگاه ها و یا مرکز بزرگ خرید شوند.
'باکسینگ دی' در کنار 'جمعه سیاه ' و ' کریسمس دی' بزرگ ترین روز خریدوفروش در کشور انگلیس بشمار می آید و از جمله فرصت های محدودی است که می توان از تخفیف های ویژه این روز برخوردار شد.
اما نکته قابل توجه در این روز، گرایش بیشتر مردم انگلیس از خرید سنتی و یا همان خرید مستقیم از فروشگاه ها، به سمت خریدهای آنلاین است
براساس برآوردهای صورت گرفته انتظار می رود که 78 درصد از خرید باکسینگ دی به صورت خرید مستقیم از فروشگاه و مابقی به صورت آنلاین باشد.
برآورد شده است که میزان خرید آنلاین از فروشگاه ها، در باکسینگ دی در حدود 856 میلیون پوند باشد که 22 درصد بیشتر از سال گذشته میلادی خواهد بود.
روز باکسینگ ( 26 دسامبر ) یک روز تعطیل عمومی در کشورهایی مانند انگلیس، استرالیا، نیوزیلند و کانادا است.
دیدگاه کاربران
نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی‌شود کد امنیتی :      

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو