نتایج نظرسنجی از آمریکایی‌ها برای تزریق واکسن کرونا
17 شهریور 1399 ساعت: 18:6نتایج یک نظرسنجی نشان می‌دهد که تنها ۲۱ درصد از مردم آمریکا با تزریق واکسن کووید-۱۹ موافق هستند.

به گزارش سپید، براساس نظرسنجی انجام شده از سوی موسسه YouGov تنها حدود یک پنجم از مردم آمریکا درصورت در دسترس قرار گرفتن واکسن کروناویروس موافق تزریق واکسن این بیماری هستند.

نتایج این نظرسنجی نشان می‌دهد: «اگر واکسن کروناویروس در ایالات متحده بدون هزینه در دسترس افراد قرار گیرد، ۵۸ درصد از افراد تزریق واکسن را مورد بررسی قرار می‌دهند اما منتظر می‌مانند تا تاثیر این واکسن در افراد دیگر مشخص شود.»

تنها ۲۱ درصد از افراد شرکت کننده در این نظرسنجی موافق هستند درصورت تولید واکسن کروناویروس این واکسن را دریافت کنند. این رقم در اواخر ماه جولای ۳۲ درصد بوده است. همچنین ۲۱ درصد تحت هیچ شرایطی موافق تزریق واکسن این بیماری نبودند که این رقم در ماه جولای ۱۷ درصد بوده است.

همچنین بیش از ۶۰ درصد از شرکت کنندگان معتقدند اگر واکسن کروناویروس در سال جاری تولید شود در ساخت آن عجله شده است. بیشتر جمهوری خواهان بر این باورند در دسترس قرار گرفتن واکسن در سال جاری یک دستاورد علمی است این درحالیست که تنها ۲۳ درصد دمکرات‌ها در این کشور چنین باوری دارند.

به گزارش اسپوتنیک نیوز، علاوه بر این، تنها ۵۴ درصد از مردم آمریکا به اطلاعات دقیق مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌ها در مورد کروناویروس اعتماد دارند. این آمار در ماه مارس ۸۶ درصد بوده است.ایسنا
دیدگاه کاربران
نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی‌شود کد امنیتی :      

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو