درپی انفجار مخزن گاز كلر و نشت آن در یکی از روستاهای ايلام و تسریع اقدامات اورژانسی
وزیر بهداشت از رییس اورژانس کشور و رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام قدردانی کرد
15 شهریور 1399 ساعت: 10:6درپی انفجار مخزن گاز کلر و نشت آن در یکی از روستاهای ایلام و تسریع اقدامات اورژانسی و انتقال آسیب دیدگان، وزیربهداشت، درمان و آموزش پزشکی، از پیرحسین کولیوند، رییس سازمان اورژانس کشور و محمد کریمیان، رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایلام، قدردانی کرد.
به گزارش سپیدآنلاین به نقل از وبدا، متن پیام‌های تشکر وزیر بهداشت به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر کولیوند
رییس محترم سازمان اورژانس کشور
بدینوسیله از تلاش مجاهدانه همکاران ارجمندتان در اورژانس هوایی و جاده ای جهت حمل و نقل سریع آسیب دیدگان ناشی از نشت گاز کلر به دلیل بی احتیاطی در حمل و نقل آن که موجب شد تا با تلاش ایثارگرانه کادر محترم درمان عزیزی از دست نرود، قدردانی می شود. اجر بی پایان برای همه خدمتگزاران صدیق از خداوند بزرگ مسئلت دارم.

جناب آقای دکتر کریمیان
رییس محترم دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایلام

بدینوسیله از زحمات جنابعالی و همکاران ارجمندتان در مجموعه درمانی آن استان جهت رسیدگی سریع به آسیب دیدگان ناشی از سهل انگاری در حمل گاز کلر و اینکه با لطف خدا علیرغم سنگینی سانحه اجازه ندادید عزیزی از دست رود، تشکر و قدردانی می شود.
توفیق، عزت و تندرستی همگان را از خداوند بزرگ مسئلت دارم.

گفتنی است، براساس اعلام اورژانس کشور، حدود ساعت ١۴:٣٠ جمعه ۱۴ شهریور ۹۹، گزارشى مبنى بر نشت گاز کلر به دلیل انفجار مخزن حامل این گاز در روستاى زنجیره علیا از توابع سرابله استان ایلام به وزارت بهداشت اعلام شد که اورژانس کشور، بلافاصله به انتقال هرچه سریع تر مسمومین و اعزام بالگرد اورژانس هوایى به محل اقدام کرد. با وقوع این حادثه، اورژانس ١١۵ ایلام بصورت کاملا آماده باش درآمده و بلافاصله نیروهاى اورژانس براى امدادرسانى و انتقال مسمومین به محل اعزام شدند.
دیدگاه کاربران
نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی‌شود کد امنیتی :      

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو