پیام تبریک وزیربهداشت به مناسبت روز بهورز
12 شهریور 1399 ساعت: 10:6وزیربهداشت، درمان و آموزش پزشکی، در پیامی، دوازدهم شهریور، روز ملی بهورز را تبریک گفت.

به گزارش سپید به نقل از وبدا، سعید نمکی در این پیام، بهورزان را از شمار ارزشمندترین و موثرترین سرمایه‌ها برای تحقق اهداف راهبردی نظام  سلامت عنوان کرده و بر خدمات ارزنده آنها در مسیر برنامه ملی هر خانه یک پایگاه سلامت، تاکید کرد.

متن کامل این پیام به شرح زیر است:

12شهریورماه، روز بهورز به حق نماد ارج گذاری یکی از مهم‌ترین و موفق‌ترین دستاوردهای جهانی نظام سلامت ایران در گام اول انقلاب اسلامی است و تحقیقا تداوم و ارتقای مداوم شاخص‌های سلامت، فراگیری و عدالت در دسترسی به خدمات، کارآمدی، کرامت انسانی و تحقق پوشش همگانی سلامت در گام دوم انقلاب اسلامی نیز در گروی توجه ویژه به آن خواهد بود.

باور دارم که نظام مراقبت‌های اولیه بهداشتی در کشور ما و توفیقات آن بدون نام بهورز در هیچ کجای جهان شناخته شده نیست، چنانکه در همه ماه‌‌های اخیر و در بسیج ملی مقابله با پدیده همه‌گیری کرونا، جایگاه و نقش این قشر عزیز از همکاران و خدمات بی‌بدیل ایشان بار دیگر بر این ادعا صحه گذاشت.

از هر منظری که بنگریم، بهورزان از شمار ارزشمندترین و موثرترین سرمایه‌ها برای تحقق اهداف راهبردی نظام  سلامت بوده، هستند و خواهند بود و خدمات چشمگیر آنها در تمامی ابعاد نظام سلامت و در محروم‌‌ترین و دورافتاده‌ترین نقاط و روستاهای کشور، تاثیر چشمگیر و شگرفی بر بهبود شاخص ‌های سلامت داشته و دارد و انتظار می‌رود، در مسیر برنامه ملی هر خانه یک پایگاه سلامت، نمود و بروز بیشتری یابد.

ضمن تبریک و تهنیت این مناسبت به بهورزان ارجمند و مربیان محترم بهورزی در سراسر میهن عزیز اسلامی، برای یکایک این همکاران عزیزم، سلامتی، سعادت و سربلندی و توفیق روزافزون مسئلت دارم و آرزو می‌‌کنم خدمات صادقانه و ارزشمند آنان مورد قبول درگاه حق قرار گیرد.

دکتر سعید نمکی
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
برچسب ها
دیدگاه کاربران
نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی‌شود کد امنیتی :      

ممکن است این مطالب هم برای شما مفید باشد

طراحی و اجرا توسط: هیاهو